Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 23.12.2017 o 11:15, Pacquiao napisał:

Podejrzewam, że MS już pewnie bada teren pod wykup studia wraz z IP, ale pewnie na stole leży już rachunek na 1 mld $.

1mld to za mało daj spokój, nie uda im się ich przejąć

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

o battlegroundsach i kulisach produkcji tej gry można dobry film narkęcić. Long story short goście podpisali słabego deala podczas wykupu licencji na silnik gry, jak by taki ms opłacił zerwanie kontraktu i postawił wykup nowej technologi / wynegocjował lepszy kontrakt / albo woogle kazał olać temat i by dłubali już nad nową gierką na tych samych ficzerach na platformie ms to mogło by to pyknąć. Battlegroundsy to yebany moloch, tu już może tylko gaben w cs-ie dać battleroyale by to przebić, albo rockstar z gta v z tym trybem. To jak wystrzeliła ta gierka w kosmos z popularnością to fenomen imo większy niż mmo i WoW-a

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Yakubu napisał:

Fortnite sobie ściągnij. Ja dzisiaj pół dnia grałem i pubg coraz bardziej kusi, bo wydaje mi się, że tam jeszcze lepiej bym się bawił

PUBG dużo lepszy, dostarcza wielu emocji. Dostałem od forumkowego mikołaja i nie mogę się oderwać tak dobra jest ta gra. Co innego jakieś streamy/filmiki, a co innego gra samemu lub z ekipą :obama:

Odnośnik do komentarza

Od wydania mając z 20 dobrych gier gram praktycznie ostatio tylko w PUGB'a i musze od niej odpocząć. Nie znudziła sie , świetnie się z nią bawie , głownie w teamach ale nie ma ostatnio meczu żeby kogoś nie wywaliło. Tak jak jest grywalna - tak  samo jest zbugowana, i nie mówie tu tylko o fps'ach. Ale cholera zasiadając tylko na godzine kończy się na 3 -5 i żona zaczyna walić focha  . Wróce na bank jak w miare ogarną stałe 30 fps i stabilne serwery , bo powiem Wam że schemat jaki wykombinowali i pogoń za :chicken: jest w pewnym sensie fenomenem.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie czułem takiego zaszczucia w grze. Normalny thriller momentami. Biegniesz z pełnymi majtami przez gołe pole bo fury brak i obracasz sie dookoła czy nie zostaniesz rozjechany jak żaba bo słyszysz nadjeżdżający samochód albo biegniesz slalomem bo jakiś snajper cie wypatrzył i urządził sobie polowanie na ciebie. Stoisz za drzwiami na ostatnim piętrze ze strzelbą wycelowaną w drzwi jak w Kill Billu nasłu(pipi)ąc kroki innego gracza który szuka lootu i stopniowo zbliża się tuptaniem w twoją strone i nagle cisza. Po kilku sekundach sraki w gaciach otwierają się drzwi i ładuje mu kule w brzuch. Cudo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...