Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi patch wyszedł dzisiaj. Ogólnie zalecane jest odinstalowanie całej gerki i ściągnięcie od nowa. Ponoć wtedy na 100% wszystkie aktualizacje pobiorą się poprawnie, a i rozmiar gry zmniejszył mi się z 10gb, do 5 : )

 

 

https://forums.playbattlegrounds.com/topic/138557-xbox-game-preview-patch-notes-2/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Pacquiao napisał:

Podejrzewam, że MS już pewnie bada teren pod wykup studia wraz z IP, ale pewnie na stole leży już rachunek na 1 mld $.

jakiś czas temu było wiele plotek o możliwym wykupie studia, ale jakiś czas temu wszystko ucichło. Najwyraźniej tak jak piszesz Bluehole postawiło astronomiczne warunki 

Odnośnik do komentarza

Za punkty z gry można kupować skrzynki, no dobra, miałem 4.300 pkt więc kupiłem jedną. Liczyłem na jakieś spoko szmaty żeby wyglądać bardziej kozacko, bardziej cool. Niech wiedzą że jestem dobry. Takiego chuya. Wypadły jakieś obuwie szkolne. Po co grać na punkty skoro za nie nie ma żadnej satysfakcjonującej nagrody czy coś. Oczywiście nie liczne na bronie bo zburzyłoby to zamysł samej gry ale jakiś płaszcz morfeusza byłby mile widziany.

 

Jedyny sens to bić się o pierwsze miejsce na serwie a nie grać na punkty.

Odnośnik do komentarza

Na X jest rynek między graczami? W skrzynkach są też spoko rzeczy, ale szansa wypadnięcia jest bardzo mała. No i jak komuś taki przedmiot wypadnie, to prędzej wystawi na rynku, niż sam będzie z niego korzystał. Na PC jest trochę przedmiotów o wartości 30-600 zł i kilka 1000-3000 zł :E. Nawet zwykłe skrzynki kosztują 2-3 zł. Więc jak ktoś przegra 100h, to praktycznie koszta gry mu się zwrócą :E. Nie wiem czy twórcy gry mają jakiś procent ze sprzedaży tych itemów. Pewnie tak, bo steam jakiś tam % zawsze pobiera przy sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...