Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wprowadzaj w błąd.  Raz trzeba, ale faktycznie nacisnac, tj. klik i puszczasz, bez przytrzymywania. 

 

 

BTW.

 

W 48h rozeszło sie milion sztuk gierki.

 

https://www.resetera.com/threads/pubg-crosses-1-million-players-on-xbox-one-in-48-hours-bundled-with-one-x.11330/

 

 

Edit: Eksper, przeciez ja i kamilradom Ci wszystko juz wyjaśnili. Klikasz LT do konca i puszczasz. Przechodzisz wtedy w tryb celowania z szczerbinki.

Edytowane przez zloto
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Klatkowanie w ważnym momencie potrafi napsuć krwi. Wkurza też brak trawy za 30-50m w końcówce jak nie ma osłon to koniec. No i wypieprzanie z gry w Duo i Squad.

 

Jesli są chętni do wspólnej gry to zapraszam. Dzisiaj od 22/23 mogę grać do oporu :)

 

GT: MrFunkyFrag

 

Tip:

Przybliżanie i oddalanie na kolimatorach zmienia jasność celowniczka.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Okej gram i gra jest niegrywalna na bieda xboxie, fps żałosny, brak tekstur, popupy, najgorzej jest na samym początku gdzie po lądowaniu musimy uzbierać loot jak najszybciej, a tu przez 45 sekund od lądowania doładowują się domki,  meble i potem bronie. NIE-GRY-WA-LNE. dupa mnie boli mocno.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daddy napisał:

Jak ktoś ma problem z płynnością to wyłączenie DVRa znacznie pomaga:

 

 

Bzudra, nie pomaga, gra po prostu w niektórych miejscach chodzi lepiej a w innych gorzej, gdy to wyłączyłem to tez miałem wrażenie ze jest lepiej ale nie jest, w drugiej grze mialem już taki pokaz klatek ze nawet celować się nie da poprawnie.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że spadki pojawiają się tylko na początku gdy lądujemy i doczytują się elementy otoczenia, jakieś meble, garnki i inne przedmioty. 

 

Gra od strony technicznej i wizualnej jest słaba ale to ile rozrywki dostarcza to się w pale nie mieści. Właśnie skończyłem mecz na 2. Miejscu z 6 killami. Najważniejsze to zgarnąć plecak i karabin (obowiązkowo przełączyc tryb strzelania na auto) skradać się i nie atakować, jedynie bronić. Po cichu, o ile to możliwe, dostawać się w bezpieczną strefe i gdzieś przykampić. Reszta niech sie wybija w pień. Dopiero w końcowej fazie zacząć sie napyerdalać.

 

Szkoda że nie ma jej na ps4 bo miałbym więcej znajomych do łupania

 

Świetna gra.

 

Edit: Pierwszy :))))p0sUTbAh.jpg

Edytowane przez Mikołaj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dużo pomaga jak nie trzeba się cisnąć na okrąg tylko zwęża się w Twój obszar. Do tej pory dwie wygrane udało mi się zaliczyć. Jedna w solo, druga w duo. W obu przypadkach uważam, że miałem dużo szczęścia. Nie umniejszam tu roli skilla ale wiele jest niefortunnych sytuacji. Np. gdy już wszyscy strzelają do wszystkich ale Ty okazujesz się priorytetem każdego :)

 

Przy pierwszej wygranej miałem dobry sprzęt, ale w drugiej poniżej średniej. Druga wygrana to do trzech ostatnich okręgów grałem naprawdę zrezygnowany, bo byłem w ciemnej D ale sytuacja się odwróciła, bo trafiliśmy niesprawdzony blok i wreszcie mieliśmy czym grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

XD ale wiecie, że wygrywa ten co ma więcej punktów, a nie ten co dożyje 1#? przykładowo osoba co zabiła 20 osób i umarła jako 60ta będzie miała więcej punktów niż osoba co kampiła całą gre i zabiła na końcu jedną osobę?

1) nie należy kampić bo to nie opłacalne, chyba że matka boska pubgowa jest hojna, ale takie rzeczy sie nie dzieją, zawsze czegoś brakuje i zawsze coś można zupgradować z ekwipunku.

2) liczą się kille, na klocku jeszcze nie ma statystyk i dla nowych graczy jeszcze nie jest klarowne. 

http://greedygoblin.blogspot.com/2017/08/pubg-point-system.html

 

na pc gra się zazwyczaj na dwie taktyki i z tego co widze też xone tez sie sprawdzają:

drop nad pochinkami / rezokiem pierwsza giwera i zabijamy tyle ile wlezie lub skrajne czesci mapy i przemieszczamy się równo z pomniejszającą się strefą.

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Liczy się tylko kurczak :)

 

Edit: Z Twojego linka. "Considering that my composite rating is much closer to my win rating than my kill rating, I assume that the cosmetic points given out for kills and hits (20 for each kill, 20 for enough damage to solo kill) are correct for rating calculation, so climbing to the top 10 without any enemy damage provides more points than 4 kills and dying before #30. A #2 position is worth 11 kills + average position. This verifies that my approach is correct and you should avoid contact with the enemy as long as it's possible and don't kill anybody unless forced to."

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Na różnych forach setki postów o skopanej zerowej optymalizacji , opinie że jest niegrywalna , masa bugów , skopany port... itd . I co z tego?

Nawet jeżeli nie wyjdzie z wczesnego dostępu i tak zawsze 100 chętnych się znajdzie w max 5 min jeżeli serwery będą działać :banana:

Liczy się tylko CHICKEN , i to jest fenomen który można porównać z pierwszym cs'em i halo. MS powinien sie osrać żeby dopieścili tą gre na ich sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...