Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym chętnie pograł multi jakby to zrobili w stylu trybu mp z rtcw/et. Taki Doom mimo posiadania mp też ma konkret singla tak więc idzie pogodzić jedno z drugim. Ale jakby ten nowy Wolf miał faktycznie mieć mp to pewnie już dawno by coś było wiadomo na ten temat. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taki Doom mimo posiadania mp też ma konkret singla tak więc idzie pogodzić jedno z drugim. 

 

W sumie racja, zawsze to jakaś wartość dodana. Zapomniałem o DOOM, albo chociażby takim The Last of Us - do typowo singlowej gry można dorobić fajne multi, jak się ma kumatą ekipę. W każdym razie ja Wolfa kupuję tylko dla singla, więc dla mnie nic więcej być nie musi :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam bym chętnie pograł multi jakby to zrobili w stylu trybu mp z rtcw/et. Taki Doom mimo posiadania mp też ma konkret singla tak więc idzie pogodzić jedno z drugim. Ale jakby ten nowy Wolf miał faktycznie mieć mp to pewnie już dawno by coś było wiadomo na ten temat.

Tak jakby bylo robione przez kumata ekipe to spoko ale pytanie czy takie multi w tych czasach jeszcze ma racje bytu przy tak nasyconym rynku? No tak średnio bym powiedział. A swoją drogą ET bylo straszny kocurrr

Odnośnik do komentarza

Sassy black lady i mudżin rozkochany w grubej Bercie kontra steampunkowi naziole, co ja patrzę xD

 

Ład, porządek i biali ludzie na chodnikach, ta okupacja to normalnie koniec świata bracia i siostry, trzeba walczyć.

chapter_opener_texas_streetview_daytime_

xdddddddd

A u ciebie wszyscy zdrowi?

Odnośnik do komentarza

Po co oni pokazują tyle cut-scenek w tych gameplayach? Na trailerach zresztą też.

Zaraz 90% fabuły będzie znane przed premierą, jeśli ktoś to wszystko ogląda oczywiście. :dunno:
 

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko super ale dźwięki niektórych broni wydają się takie mniej miodne w porównaniu do New Ordera, chociaż różnorodność tych ulepszeń jest na plus. Ten super sprint też troszkę taki durny, wygląda jakby koleś latał na jakichś kodach albo modach chociaż to głównie kwestia poprawienia animacji żeby to nie wyglądało tak komicznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...