Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

A nad czym tu się zastanawiać w ogóle :rolleyes:

 

Zastanawiam sie, poniewaz w gry takie jak Wolfenstein lepiej gra mi sie na Xboxie (pad), obecnie posiadam natomiast najstarszy model XO, co przy posiadaniu TV 4K nie zapewni odpodwiednich wrazen, a po 2 letnim obcowaniu z 32 calowym HD Ready 720p jestem jednak ciekaw nowej jakosci:]. W ostatecznosci zostaje wersja na Pro, ktora z kolei ma byc pod tym wzgledem nieco ubozsza, choc nie bedzie to, jak wiadomo, ogromna przepasc.

Odnośnik do komentarza

 

A nad czym tu się zastanawiać w ogóle :rolleyes:

Zastanawiam sie, poniewaz w gry takie jak Wolfenstein lepiej gra mi sie na Xboxie (pad), obecnie posiadam natomiast najstarszy model XO, co przy posiadaniu TV 4K nie zapewni odpodwiednich wrazen, a po 2 letnim obcowaniu z 32 calowym HD Ready 720p jestem jednak ciekaw nowej jakosci:]. W ostatecznosci zostaje wersja na Pro, ktora z kolei ma byc pod tym wzgledem nieco ubozsza, choc nie bedzie to, jak wiadomo, ogromna przepasc.

 

Dlaczego wersja na PRO ma być uboższa? Nie jestem na bieżąco z tematem, stąd pytanie ;)

Odnośnik do komentarza

60 fpsow to glowny fundament tej gry w kwestiach technicznych, dlatego nie martwilbym sie az tak bardzo o rozdzielczosc itd. Dlatego wlasnie w opcje wchodzi wersja na PS4, choc jak sa osoby amajace ambicje rodem z DF i beda analizowac klatka po klatce to faktycznie jakas rozbieznosc miedzy oiema wersjami moze byc. Bedzie to odpwoiednio 1440p dla PS4 i 2160p dla XO.

Odnośnik do komentarza

Messer widziałeś gdzieś linka? to tylko na Xboxa wersja?

Dziś dzwoniłem jeszcze raz do media expert (na centrale) i ogólnie z wersją na PS4 jest problem, Cenega chyba za mało dostarczyła

Wczoraj wieczorem wrzucili na sklep online, ale dziś jest znowu niedostępny.

Dla  preorderowców nie powinno zabraknąć, jakie czasy przyszły lol

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...