Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aż żal bierze, że taki talent jak Machine Games czy id software musi siedzieć pod skrzydłem żydów z Bethesdy, no ale cóż. Jedyna bomba z tej ich całej konferencji i wszystkie oczekiwania były spełnione, a nawet nadto - cóż to za długi materiał!

 

Marketing tej gry znowu będzie za.(pipi)isty i znowu dostaniemy klimatyczne zwiastuny.

Niby tacy żydzi z Bethesdy, a gry robią wyje.bane, długie i bez wycietej zawartosci. No mega żydzi.

 

Jedyne co od tej firmy jest hóiowe to Fallout.

 

 

Chyba ma na myśli ten kwiatek z płatnymi modami.

Odnośnik do komentarza

Aż żal bierze, że taki talent jak Machine Games czy id software musi siedzieć pod skrzydłem żydów z Bethesdy, no ale cóż. Jedyna bomba z tej ich całej konferencji i wszystkie oczekiwania były spełnione, a nawet nadto - cóż to za długi materiał!

 

Marketing tej gry znowu będzie za.(pipi)isty i znowu dostaniemy klimatyczne zwiastuny.

 

Przecież Bethesda to aktualnie jeden z lepszych jak nie najlepszy wydawca. A multiplatformowy to już na pewno. Wydają długie, ciekawe gry. Kontynuacje nie wydają co roku tylko na każdą trzeba wyczekać swoje. Dodatki jak robią to nie wycięte z gry tylko prawdziwe rozszerzenia.

 

Innymi słowy, do czego zmierzam - coś Ci się popier.doliło.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

wyglada kapitalnie, mam nadzieje, ze bedzie jednak troche mniej filozofowania przez bj'a. wole chyba taki lekko z przmruzeniem oka klimat.

 

 

wczoraj skonczylem old blood. nie wiem czy nie pasil mi bardziej niz new order. aczkolwiek koncowy boss dal mi sie we znaki dosc mocno.

 

Jaki to był ten końcowy boss w tym Old Blood, bo już kompletnie zapomniałem?

 

Mnie najwięcej krwi napsuł dopiero ten końcowy boss w The New Order, zwłaszcza na uber poziomie, niby ludzie pisali, że to było łatwo, ja tego jakoś nie odczuwałem - nie wiem, może byłem zmęczony swego czasu czy ki uj  :/

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

No to już pamiętam, jakoś ten boss nie sprawiał mi problemów, chociażby z tego powodu, że miałeś spore otoczenie do ukrywania się przed nim i zbieraniem śmieci jak bronie i apteczki, ino wystarczyło tylko uważać na tych nazioli i mackę tego potwora, co jakiś czas robił machanie tymi mackami. Swoją drogą, twórcy ostro popłynęli z wyobraźnią tego pseudokrakena w jaskiniach i jak samą Helgą, szanuję XD

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ogólnie wątki okulstystyczne w RTCW te wszelkie maszkary które później się pojawiały dodawały grze dodatkowego uroku.

 

 

Bardzo mnie cieszyło, że powróciły w The Old Blood. Szkoda tylko, że sam dodatek mega krótki z chęcią przywitałbym maszkary w Wolfie 2 ale podejrzewam, że znów pójdą tylko w hi tech.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...