Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, XM. napisał:

Jak przyfarmic xenojivve jak nie można powtarzać misji i w ogole nie pojawia się jak misja Zoraha co jakiś czas? Tylko single, nie mam plusa wiec bez metody wchodzenia na sos proszę.

 

Pojawia się co jakis czas. My farmimy wieczorami jest nas kilku i zawsze u kogoś jest. Walka z nim to najnudniejsza walka w MH world.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kacprzak1991 napisał:

Zastanawiam się nad gra, tym bardziej ze 2 kumpli gra ale obawiam się za bardzo jej japońskosci. Jedyne gry z tego kraju jakie trawie do soulsy, bb i gry od uedy. Co myślicie podejdzie mi to?

 

Każdy kto kupił z forum MHWorld jest zachwycony. Ale nie kupuj bo kot pływa na pontonie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kacprzak1991 napisał:

Zastanawiam się nad gra, tym bardziej ze 2 kumpli gra ale obawiam się za bardzo jej japońskosci. Jedyne gry z tego kraju jakie trawie do soulsy, bb i gry od uedy. Co myślicie podejdzie mi to?

To jest pierwszy mh który mnie wciągnał na dłużej. Najbardziej noob friendly. Fabuły czy japońskości tam za dużo nie ma jak jesteś na to uczulony skup się na walkach z potworami. Tylko uważaj na kucharza w kantynie. Najlepiej w ogóle nie jedz posiłków tylko sam sobie coś na rożen wrzuć :D

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mówiąc liczę nawet na płatne, ale konkretne paczki po kilka/naście potworów i nowe mapy, żeby rozwijali to tak, by w czasie  wydania edycji ultimate(którą i tak kupię) mieć w dlc drugie tyle gry. 

 

Nabite mam 47 godzin, z czego 35 od środy wieczór i raczej już końcówka, wczoraj zbiłem Teo i Kushale, ta pierwsza nawet dość wymagająca z obecnym movesetem, za to zbroja z drugiej ma me ulubione skille do uników, więc pewnie będę męczyć. 

Odnośnik do komentarza

Czy Dekoracje które montuje się w zbroi są zupełnie losowe czy konkretne potwory rzucają lub mają większą szansę na rzucenie konkretnej dekoracji?

U tej laski przy kotle gdzie można "łączyć" (Meld) przedmioty wyskoczyła mi nowa opcja "First Wyverian Ritual" do czego to dokładnie służy?

 

Do kolegi co się boi za dużej ilości japońskości w grze, ja też mam niską tolerancję ale w MH:W nabiłem już prawie 70h i końca nie widać, polecam.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, blantman napisał:

ok 48 h 13 hr ale to dlatego że zamiast iść do przodu farmie sprzęt pod wysokopoziomowe monstery

 

 

edycja:

zapomniałem że xbox nalicza godziny więc równo 48

Jak odpalasz gierkę i wybierasz postać jest licznik godzin.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, gkihdghdhj napisał:

Ja szczerze mówiąc liczę nawet na płatne, ale konkretne paczki po kilka/naście potworów i nowe mapy, żeby rozwijali to tak, by w czasie  wydania edycji ultimate(którą i tak kupię) mieć w dlc drugie tyle gry. 

 

Tez na takie licze, bo te duperele co dawali za darmo w poprzednich odslonach to nic ciekawego. 

Odnośnik do komentarza

W miejscu gdzie napisane jest gdzie jaki potwór występuje jest jedno puste miejsce na szóstą lokację, trudniej trochę z mapą świata. Poza tym mogliby też dać mapki służące jedynie za arenę. 

 

Chyba, że zrobią gdzieś wysepkę na morzu, z Lagiacrusem i walką pod wodą :potter:

 

A tak w ogóle, to bardzo mi się podobał sposób prezentacji kolejnych potworów, niby nowa część serii, to nowe bestie powinny się pojawiać później, a my już od początku raczeni jesteśmy świeżymi monstrami, a klasyki są konkretnie dokokszone i stanowią ponad połowę endgameowej śmietanki :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...