Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Odoragonowa zbroja jest ok do wszystkiego. Ta zbroja to meta tej gry a przynajmniej jej części.

 

Ja dzisiaj przypadkiem (pipi)łem Nergigante w 3:40. Nawet nie maiłem wszystkich skilli ofensywnych. Potrzebne są tylko dwa: Artillery i Capacity Boost. Spam Full Bursta GL z Rathiany. Spokojnie zrobię go poniżej 3 minut jak odblokuje Rocksteady Mantle. Wrzuciłem na youtuba bo i tak chciałem przetestować przesyłanie filmów z ps4:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wy już end game a ja dumny bo w 46 min (z 50)udało mi się rathiane w fabularnym zadanie na 7 rankingowe misje ubić. Co za stres pod koniec. Gdyby nie legiana co mi potwora zmiękczyła to bym nie dal rady. Co pułapkę ustawiłem to mi spierdzielała i dupa z pułapki:D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Jedyne co mam z investigations to great jargas, jak sie odblokowuje wiecej? Podnosze te slady potworow, wyskakuje nawet info new  investigation added a na liscie same 2* nadal

Masz od tych samych ludzi co zlecenia dostajesz. Masz zakładkę zlecenia i zakładkę śledztwa. Musisz tam "pobrać " śledztwo . Chyba tutoriali nie czytałeś :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Jedyne co mam z investigations to great jargas, jak sie odblokowuje wiecej? Podnosze te slady potworow, wyskakuje nawet info new  investigation added a na liscie same 2* nadal



A w jakim momencie gry jesteś? High rank - naturalnie dochodzenia odblokowuje się na high rankowych ekspedycjach - oczywiście są questy, które odblokowują dany poziom investigations, jak wspomniany przez Blantmana Pink Rathian, po którym ma się dostęp do 7 gwiazdkowych  (Odo/Legiana/Bazyl/Pink Rathian/Rathalos/Azure Rathalos/Lavasioth/Uragaan/Diablos/Black Diablos) questów, a więc i dostępnych dochodzeń. Oczywiście nadal trzeba ślady zbierać/łapać potwory/niszczyć części ciała.  Po tym do research center -> manage investigations -> rejestrowanie wybranych i gotowe.

End game -> szukanie śladów tempered monsters i podbijanie kolejnych hunter ranków, poszczególne questy będą się pojawiać, aż będzie możliwość walki z tempered elder dragonami.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawie 40 godzin za mną i uderzyłem w pierwszą ścianę, pierwszy quest na 7 gwiazdek, polowanie na Pink Rathian i powoli wysiadam. :D Jestem zaskoczony że tak późno zaczęły się problemy, bo to mój pierwszy Monster Hunter, a tymczasem przez pierwsze godziny gry padałem tylko przy wyjątkowej nieuwadze. Później bywały gorsze momenty, ale nic specjalnie irytującego, przy Legianie zmieniłem broń z bliźniaczych ostrzy na lancę i okazało się to świetną decyzją. Po wspomnianym queście (swoją drugą fatalnym, liczyłem na epicką potyczkę dostałem nawalanie kilku słabych punktów na ciele potwora, a następnie jeszcze nudniejsze bieganie od armaty do armaty i nawalanie w niego kulami, aż gra się zlituje i puści przerywnik) największe problemy sprawił mi Anjanath, ale niewielkie w porównaniu z obecnym wyzwaniem. No i jeszcze Kirin jest dla mnie nie do podejścia, ale to opcjonalny quest więc go nie liczę.

Przez te problemy zaczęło mnie irytować to co przez całą grę bardzo mi się podobało czyli interakcje między potworami, jednak jak się jest o omdlenie od zawalenia questa bardziej irytuje że po raz trzeci coś ci przeszkadza w biciu przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Poczekajcie az dojda silver i gold rathian i rathalos :D

6 godzin temu, blantman napisał:

Masz od tych samych ludzi co zlecenia dostajesz. Masz zakładkę zlecenia i zakładkę śledztwa. Musisz tam "pobrać " śledztwo . Chyba tutoriali nie czytałeś :D

odkryłem dzis gre na nowo xd

 

platyna to chyba z 1000h albo i lepiej, mam dwie korony, a trzeba chyba miec obie dla wszystkich przeciwnikow?

Odnośnik do komentarza

Mi dziś wydropił, ale w trakcie robienia zbroi mimo wszystko zabrakło jednego ścięgna. Poszedłem więc go jeszcze raz strzelić i jak można się było spodziewać...

njpbZa7.jpg

 

No ale mam już zbroję Odo + GS z Nergi, poszedłem go wypróbować na Bazelgeusie, moje pierwsze podejście do typka. Wcześniej na jednej ekspedycji go dziabnąłem parę razy i se darowałem, to mnie gonił przez pół mapy, właził za mną w najróżniejsze szczeliny, rozwalał kryjówki, raz muzyka ścichła to myślałem, że se darował, patrzę za siebie i wracam do zwiewania. Potem czatował przed kempingiem i wrzeszczał jak tylko zbliżyłem się do zeskoku :obama:  

 

A teraz go zgnoiłem jak nie wiem co, pękła bańka napięcia, budowanego na zachowaniu a'la jho.

 

Przy okazji mój pierwszy z dwóch mission failed z low ranka, bardzo wymowny screenshot

iTPR9Rf.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Secik skończony wypadło z nagrodu za investigation. Teraz najlepszego charge blade z nerigate będę farmił. W sumie mam wszystko poza ogonem. Mimo rozwalenia ogona 3 razy na razie nie wypadło to co potrzebuje. Cel na jutro w każdym razie mam. Chce przed kingdom come zrobić sobie endgamowy set co by w przerwie grania w tamto rpg sobie w mutli się bawić i fabułę kończyć :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...