Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Xantu napisał:

Desire sensor się dzisiaj włączył ostro. Zabiłem 12 razy Vall Hazak. 4 fangi 0 gemów. Reszta materiałów w takich ilościach, że mógłbym 3 sety zbroi zrobić. Zawsze rozwalałem mu łeb. Ech.

no pech. Ja z anji plate dopiero wyfarmiłem za ok 20 razem. Do tego czasu miałem  walkę z nim opanowaną do perfekcji :D Zabawne o tyle że zaraz po zrobieniu full seta z anji zabiłem fabularnie potwora z którego o wiele lepszy set wypada. No ale jakby ktoś chciał jakikolwiek materiał z anji poza plate to mam wszystkiego 50 + :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Kazdy potwor byl do ogarniecia poprzez szybkie nauczenie sie move setow, ale ty chooju Diablosie ladnego mi dzisiaj rape'a zrobiles :smutas: Koncowo pokonany ale mozg mi sie spierdzial i stracilem pewnosc siebie w tej gierce na troszke. Najlepsze ze wczesniejszego przed nim rozjechalem bez trudu...

Odnośnik do komentarza

ja dopiero wczoraj z legianą walczyłem ale w końcu ruszyłem "fabułę". W sumie żałuję że dopiero teraz bo dużo rzeczy mi się odblokowąło jak safari :). Co zabije jakiegoś większego monstera w main quest to od razu zaczynam go farmić dla stroju/broni. Wczoraj usiadłem z postanowieniem pociągnięcia fabuły do przodu bez questów opcjonalnych czy huntów. No i po quescie z legianą jeszcze kilka razy ją zabiłem aby mieć cały set (naprawde fajny wizuwalnie). Swoją drogą anje zabiłem ponad 20 razy zanim najrzadsza części wypadła a z legiany przy dwóch pierwszych walkach wyleciała :) 6 walk z legianą i cały set skompletowany aż za łatwo było.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie średnio na jeża radzę hehe. Zostal mi juz tylko ten szablozebny Elder i chyba koniec gry. Niby wszystko przechldze, ale misje z tymi smokami koncze na jednym zyciu, niektóre bestie mną pomiataja jak chcą a to nie jest nawet grank, co to będzie jak go dodadzą. Widzę że raczej jestem osamotniony z opinią ze jest fhói ciężko bo każdy tutaj byle eldera kładzie w 10 minut, ale mimo 200h w miesiąc w mh3u to czuje się jak noob. Co nie znaczy ze gra mi się nie podoba bo jest kórva przesztosem i pieniądze na dlc mają ode mnie jak w banku.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No dla mnie nic nie jest łatwe.  Zaraz po legianie poszedłem wczoraj na bossa następnego w main quest i nie mogłem go pokonać bo mi krwawienie nakładał. Musiałem dozbroić się w dodatkowe potiony, pułapki i bombki. Dopiero tak uzbrojony ledwo go pokonałem. Przy moim stylu gry (jeżeli takowy istnieje) bez pułapek do szybkich wrogów nawet nie chce podchodzić. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...