Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kirina gunlancą chciałem ale zginąłem raz w(pipi)iłem się zrobiłem młot z negigante i rozkwasiłem go za 1 podejściem tym młotem. I tak przy większości g rankowych potworów w poprzednich częściach ten kirin to żart.

 

UWAGA

Kto nie zabił tego kirina niech tego nie robi. Biorąc misje znim chodźcie za nim i zbierajcie jego ślady. W ten sposób odblokunecue inne temper dragon invvestiggations. Powtrzajacie tak misje az bedziecje mieli w(pipi) questów. Najlepiej chodzic za nim 15 min i potem return from quest. Kirin sam nie atakuje. Jak uzbieracie dość inv z temper elderami zabijcie go.

Potet strasznie cieżko zdobyć te invvestigations.

 

@XM

Dla każdej broni jest inaczej. Najlepiej zalożyć ten set i sprawdzić samemu.

 

Sory za literówki ale jade autem

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, gkihdghdhj napisał:

Ja szczerze mówiąc liczę nawet na płatne, ale konkretne paczki po kilka/naście potworów i nowe mapy, żeby rozwijali to tak, by w czasie  wydania edycji ultimate(którą i tak kupię) mieć w dlc drugie tyle gry. 

 

Nabite mam 47 godzin, z czego 35 od środy wieczór i raczej już końcówka, wczoraj zbiłem Teo i Kushale, ta pierwsza nawet dość wymagająca z obecnym movesetem, za to zbroja z drugiej ma me ulubione skille do uników, więc pewnie będę męczyć. 

 

Haha. Dopiero pomalu wchodzisz w end game. Moze koncowka fabuly, ale na pewno nie gry ;)

 

13 godzin temu, iks napisał:

Czy Dekoracje które montuje się w zbroi są zupełnie losowe czy konkretne potwory rzucają lub mają większą szansę na rzucenie konkretnej dekoracji?

U tej laski przy kotle gdzie można "łączyć" (Meld) przedmioty wyskoczyła mi nowa opcja "First Wyverian Ritual" do czego to dokładnie służy?

 

Do kolegi co się boi za dużej ilości japońskości w grze, ja też mam niską tolerancję ale w MH:W nabiłem już prawie 70h i końca nie widać, polecam.

 

Sa losowe, ale z potezniejszych potworow leca lepsze gemy. Rytual to poswiecenie specjalnego kamienia (wypada z tempered) i innych dekoracji na rzecz loot boxa. Dwa razy probowalem i na razie nic ciekawego nie wypadlo.

 

11 godzin temu, gkihdghdhj napisał:

W miejscu gdzie napisane jest gdzie jaki potwór występuje jest jedno puste miejsce na szóstą lokację, trudniej trochę z mapą świata. Poza tym mogliby też dać mapki służące jedynie za arenę. 

 

Chyba, że zrobią gdzieś wysepkę na morzu, z Lagiacrusem i walką pod wodą :potter:

 

A tak w ogóle, to bardzo mi się podobał sposób prezentacji kolejnych potworów, niby nowa część serii, to nowe bestie powinny się pojawiać później, a my już od początku raczeni jesteśmy świeżymi monstrami, a klasyki są konkretnie dokokszone i stanowią ponad połowę endgameowej śmietanki :banderas:

 

Zerknij na mape swiata i wyspy  po lewej - jak dla mnie to jest miejscowka pod DLC i kolejna „oderwana”czesc mapy.

 

10 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Jak wam poszło z Kirinem na 49 lvl? Dla mnie osobiście najgorszy boss w grze, kilkanascie podejść nim ubilem gnoja. Mimo max ochrony przed piorunami i tak potrafił mnie zabić jednym hitem.

 

Rozjechal nas dzis kilka razy. W singlu chyba trzeba go zrobic po 29 thunder resista a i tak boli jak cholera.

 

9 godzin temu, XM. napisał:

Jaki jest mnożnik przy poziomach sharpness? Mam niebieski, jak pacne amulet +3 handicraft to wskoczy biały i się zastanawiam czy warto i jaki mnożnik do damage jest.

 

x1.32

https://mhworld.kiranico.com/guide/damage#sharpness

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram pierwyj raz. Gra przytłacza wszystkim i nie do końca jasno wyjaśnia mechanizmy świata. Osełka w trakcie walki? Niezłe, tego nie przerabiałem ale przynajmniej broń się nie niszczy jak w Zeldzie. Tak myślę ;)Poza tym sterowanie wymaga przyzwyczajenia, no i animacja ludka mogłaby być zdecydowanie lepsza. Przynajmniej koleżkot sprawia frajdę dzieciom^^

Ps. Te giga miecze fajnie wyglądają na screenach, amator zginie od byle muchy w trakcie jego używania. 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Ponad 50 h za mną i robie sobie małą przerwę na kingdome come.  Zebrałem secik z odogarona i wypadły materiały na charge blade z nergigante (musiałem go wczoraj ubić 13 razy dla ogona) i teraz został ostatni lvl charge blade ale nie wiem jakie materiały :D  Tak czy siak fabuły nawet nie ruszyłem od kilku dni tak dobrze się bawiłem polując

 

Uwaga dla wrażliwych. Nie jestem hardcorowym fanem monstera i wali mnie w jakiej wersji językowej gram bo nie szukam w necie niczego :)

 

27788079_1839195742786958_64835108749078

Odnośnik do komentarza

A mi się wczoraj udało odpalić na pół godziny :ohboy: zaciukałem great girrosa (co chwila do walki wpieprzał się jakiś czerwony buc, którego nazwy nie pamiętam jeszcze) i jako, że mam HR8 (nie 6 jak napisałem wcześniej) to spróbowałem odpalić quest z Kirinami. "Chyba" mam za słaby sprzęt, bo padłem po jednym szturchnięciu kopytem :D Ale ładnie jest zobaczyć Kirina w jakości HD, ślicznie wygląda 

Odnośnik do komentarza

Xeno zbity drugi raz i jest gem, więc teraz tylko czekać aż się pojawi znowu i na luzie farmić rzeczy mniejszego kalibru. Szkoda tylko, że z jakiegoś powodu Zorah mi się nie pojawia od dobrych dwudziestu questów, bo mi carapace brakuje do gunlancy. 

 

No i poszedłem na 2xbazyl tempered, i nie dość, że dung bomby nie działają, to jeszcze randomowy atak mnie one-hituje :x Więc trzeba z gunlancą jakąś pójść. 

 

@estel. Te wysepki to akurat mi się zdaje, że mogą być trochę dalej, zwróć uwagę na krzywiznę planety i tym samym skalę świata, chociaż i tak nic mądrzejszego niż one mi nie przychodzi do głowy. 

Odnośnik do komentarza

Ja od ok tygodnia szukam u siebie w mieście i dosłownie nigdzie nie ma. Wiem ze był w MM zaraz po premierze ale spamowałem bo 250 zł a jak już po czasie wymiękłem i pojechałem wziąć to okazało się ze poszły 2 ostatnie sztuki i to jednak za 209^^ objechałem tez okoliczne miasto w którym byłem przy okazji i tez nic ;o byłem nawet w wroclavi i tez 0. Wczoraj dogadałem się z osoba z olx i jeśli mnie nie wykantuje to niedługo będę miał w końcu swoją kopie ;) akurat skończę kolosy a w monstera mam nadzieje wprowadzi mnie odpowiednio kumpel bo kupił z tydzień temu i czekając aż ja wezmę zdążył skończyć grę xd

Odnośnik do komentarza

Czy prawdą jest że fremate na zwykłej ps4 nie wyrabia? Ostatnio oglądałem recenzje quaza i dał do zrozumienia że komfortowo gra się tylko na prosiaku. Na forum nie widzę żeby ludzie narzekali, w innych recenzjach też o tym problemie nie wspominają(moze grają tylko na pro), jednak wolę się upewnić na przyszłość, jak będę kupował grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...