Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe ataki, nowe super fajne monsterki, nowa duza lokacja ze swoja astera, nawet story (moze nie kluczowe ale hej, fajnie ze jest). Caly master rank jakkolwiek by nie wygladal (ma nadzieje ze nie wywali do kosza wszystkich moich szerokopojetych itemkow). Ale naprawde, to wszystko pikus w obliczu najlepszego ficzera ever - UJEZDZANIE JAGRASOW.

Odnośnik do komentarza

Niestety ujeżdżania jagrasów to taki fast travel na automacie ma być, że wiozą cię po sznurku do kluczowej lokacji. Nie będzie free roamingu na nich wg tego co podali na jp twitterze.

 

Przedmioty zostają wszystkie to jest wciąż ta sama gra. Czyli te z kulvy nieprzydatne chyba będą w endgamie master rankowym, za to te z normalnych potworów ulepszymy na maksa a zbroje na bank do śmietnika. 

Więc jak ktoś chce pograć to najlepiej niech porobi sobie bronie bo drzewka się przeniosą na master rank. 

Odnośnik do komentarza

Porobione wszystkie 3, ten quest z Jagrasem nie wiem po co tam dali, chyba że jest jakieś 1% szans że zamiast Losa pojawi sie Narga, ale wątpie.

Nowy Great Anteka nawet spoko, Dualami przez 80% walki dałem radę tylko skrobać mu kostki. Główna zmiana z Tigrexem jest taka że już nie da się walić go w łeb za darmo po co drugim ataku. Muszę jakieś video obejrzeć z nowymi atakami dla broni.

Mapa wygląda fajnie, dużo więcej płaskiego terenu do walki niż wcześniej. Tigrex może rozyebać część lodowca i spadamy poziom niżej :D

 

edit: a tutaj co się dzieje jak Tiggy sam spadnie.

 

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Nowe ficzery do broni super. Jako fan Lsa jestem bardzo happy z nowych mechanik. Jak przy zadnej innej broni szykuje sie zmiana stylu gry a nawet buildow, bo na iai stance wplywaja inne skille.

Jagrasa dali jako easy mode do pobawienia sie nowymi rzeczami a i sama beta celuje tez w nowych graczy (bo czemu nie)

 

Odnośnik do komentarza

No sprawdzilem tego LSa. Zapowiada sie fajnie. Nie udalo mi sie jeszcze ogarnac ten specjalnej postawy po r2 i trojkat. Stare nawyki ;)

 

z nowej postawy atak pod trojkatem bedzie mega przydatny. Krotko trwa, ale mysle ze to nie bedzie problem bo praktycznie po kazdym spirit combie bedzie sie tego uzywac.

 

sprawdzilem tez CB. Nie ogarniam atakow proca po obojetnie jakim ataku. Nowa postawa fajna, ale bedzie wymagac zmiany stylu gry ze spamowania SAED. Mam nadzieje, ze bedzie warto. Inna sprawa, ze pomiedzy ladowaniem tarczy, miecza i toporu strasznie duzo „rozgrzewki” w tej broni. Pewnie najlepsi pokaza jak tych wszystkich mechanik odpowiednio uzywac. Na razie ilosc opcji jest przytlaczajaca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...