Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Postaram się ;)

 

Meanwhile- zaczął się festyn letni i są wszystkie eventy dostępne, postanowiłem więc trochę porobić i będę kontynuował, bo bynajmniej nie skończyłem gry z platyną (korony [*]), brakowało mi misji na arenie z Rzygu-Rzygusiem, po której skończeniu dostałem arenę z apex predatorami z czterech lokacji. Po ubiciu załączył mi się chyba najtrudniejszy quest w tej grze:



FwuIRXR.jpg

 

Trochę jednak porobię rzeczy do tego września, jakieś fajne bronie do upgradeowania na granku przygotuję i może zbroję jakąś, bo chociaż to co jest spełnia zadanie, to chyba wypada jakąś mieć z arch-tempera... Zobaczymy.


A przy okazji, nowy subspecies:

Spoiler


 

plus, wg komentarzy na fanpeju mhw, na comic conie zateasowano podgatunki Pukeia, Tobiego i Paoluma

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@devilbot ty siedzisz w temacie dodatku - przewinęła mi się ta lista potworów z Iceborne które były zapowiedziane/teasowane na ten moment, zerkniesz czy rzeczywiście tyle na ten moment zapowiadali?



1- Banbaro
2- Beotodus
3- Velkhana
4- Nargacuga
5- Tigrex
6- Barioth
7- Glavenus
8- Acidic Glavinus
9- Fulgur Anjanath
10- Ebony Odogaron
11- Tobi-Kadachi Subspecies
12- Paolumu Subspecies
13- Pukei-Pukei Subspecies
14- Shrieking Legiana
15- Brachydios
16- Valstrax
17- Lagiacrus
18- Zinogre
19- Gore Magala
20- Seregios
21- Fatalis

Odnośnik do komentarza

@XM.

Zgadza się tylko, że te:

16- Valstrax
17- Lagiacrus
18- Zinogre
19- Gore Magala
20- Seregios
21- Fatalis 

 

Nie są potwierdzone na 100, a na 99% ale znajdują się na tym obrazku co wyciekł dawno temu a jak wiadomo na razie wszystko z tego arta się sprawdza:

Spoiler

mainart.jpg

 

Ktoś kiedyś dał leaka, że Iceborne ma pod względem contentu dorównać a nawet przewyższyć podstawkę i chyba tak będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To iceborn nie ma podstawki? Jak to ma działać na płycie? Bede raz jedna raz długa płyte wkladac? Czy wystarczy zainstalowana podstawka i potem jechane na iceborn?

 

https://www.ultima.pl/ct/playstation-4/gry/akcja/monster-hunter-world-iceborne-master-edition

 

 

Cytat

*Monster Hunter World: Iceborne wymaga podstawowej gry Monster Hunter: World.

 

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie polskie sklepy mają ten opis, że wymaga podstawowej wersji gry, a jest to opis przy wersji Master. Już np amazon ma prawidłowo:

 

3y5Jree.png

 

 

 

 

Polskie sklepy jak widać głęboki ciemnogród wciąż jeżeli chodzi o gry każdy kopiuje od każdego.

 

 

 

 

 

 

Żeby nie było oficjalna strona Capcomu:

 

iEeWCWZ.png

 

:reggie:

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

:obama:

 

 

Ten na końcu to nowy wodny elder dragon:

Spoiler

latest?cb=20190820083359

 

Za zinogrem na trailrze jakaś nowa lokacja. Prawdopodobnie tzw: "Guiding Lands" generowane losowo lokacje, albo i nie które możemy zwiedzać i podnosić im poziom coś jak levelowanie guild questów w 4U ale to tylko domysły na podstawie wycieku achivmentów.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Wziąłem już preordera także będziemy męczyć. Próbowałem wielokrotnie do MH:W wrócić, ale już nie było frajdy. AT dragony to żaden fun dla mnie. Ten złoty co ucieka też wkurzający. Brakuje mi więcej walk w stylu Nerg. Zero jakiś wnerwiających gimmicków (do ciebie mówię Kusha) tylko czysta adrenalina.

 

Mam nadzieję, że w Iceborne będzie więcej tego typu potworów no i że zbierze się jakieś fajne sety, żeby w końcu kiedyś zrobić te dostępne AT ;)

 

PS: Chyba się przerzucę na longsworda

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Trwa beta dla wszystkich przez weekend do ubicia jest potwór z okładki czyli lodowy elder dragon Velkhana.

 

W dniu 29.08.2019 o 18:19, estel napisał:

Chyba się przerzucę na longsworda

 

Normalka jak każdy bo to najpopularniejsza broń - noob weapon. Chociaż niektórzy ( @Kazub ?) twierdzą, że ma głębię i jest skillowa :yao:

 

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał wcześniej Nargę ubić, to musicie wymaksować jagrasowe scoutfliesy parę razy(mi 3 razy wystarczyło) i w opisie questa pojawi się info o tajemniczym potworze, wtedy lecicie do północno-zachodniej lokacji(na dolnej części mapy) i w końcu się pojawi tam :banderas:

 

Velkhanę jutro na poważnie ogarnę, chociaż to ograniczenie do 15 minut trochę słabe. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2019 o 20:59, devilbot napisał:

Trwa beta dla wszystkich przez weekend do ubicia jest potwór z okładki czyli lodowy elder dragon Velkhana.

 

 

Normalka jak każdy bo to najpopularniejsza broń - noob weapon. Chociaż niektórzy ( @Kazub ?) twierdzą, że ma głębię i jest skillowa :yao:

 

 

tak twierdze a umiem grac praktycznie kazdą bronią poza hornem. po iceborne ta bron bedzie jeszcze ciekawsza.

 

LS nie jest najpopularniejszą bronią bo jest nalatwiejszy w obsludze i skuteczne granie nim wymaga czegos wiecej niz klepanie tego samego loopa. GS - aerial albo TCS, CB - ladowanie fiolek i super amp. LS ma wiecej finezji i dobre granie nim daje mase funu. Generalnie twierdzenie, że LS jest prosty to popularna noobowska opinia wynikająca z braku pojecia jak dobrze mozna tą bronią grać.

long story short - LS jest jak ogry ktore sa jak cebula - ma warstwy

BTW. najpopularniejszą postacią w tekkenie jest bryan, który jest jedną z najbardziej wymagających postaci

 

  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

LS jest popularny też dlatego, że po prostu fajnie wygląda zarówno sama broń jak i ruchy. Sam znam 2 osoby które grają tym z tego powodu :rolleyes: 

7 godzin temu, Kazub napisał:

BTW. najpopularniejszą postacią w tekkenie jest bryan, który jest jedną z najbardziej wymagających postaci  

Jakieś stare info, chyba, że chodzi ci o Tekkena 5? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...