Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Glowki glowkami, a moze ktos powiedziec jak w tej grze strzelic spoza 18 metrow? :D Gralem poczatkowo ze strzalami Advanced, ale to za bardzo nie pomagalo. Probuje z Basic i sa celniejsze ale nic nie wpada - albo bramkarz broni albo minimalnie obok slupka.

 

Kumpel nawet wlaczyl trening i przez 30 min probowal strzelic na wszystkie mozliwe sposoby i z 18-25 metrow nic nie strzelil... Nic dziwnego ze grajac online nikt nie strzela z daleka :D

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Glowki glowkami, a moze ktos powiedziec jak w tej grze strzelic spoza 18 metrow? :D Gralem poczatkowo ze strzalami Advanced, ale to za bardzo nie pomagalo. Probuje z Basic i sa celniejsze ale nic nie wpada - albo bramkarz broni albo minimalnie obok slupka.

 

Kumpel nawet wlaczyl trening i przez 30 min probowal strzelic na wszystkie mozliwe sposoby i z 18-25 metrow nic nie strzelil... Nic dziwnego ze grajac online nikt nie strzela z daleka :D

 

Spróbuj na ręcznych strzałach :)

Mi wchodzą jak dobrze się przymierzy - co najmniej raz na dwa mecze mam bramke z dystansu. A jak nie wejdzie to wiem, że źle przymierzyłem :)

Knuckle shot też pomaga, bo piłka leci jak poje*bana. 

Odnośnik do komentarza

W sumie drugi mecz mialem zlagowany. Nie tyle zlagowany co okrutne opoznienia gdzie wciskasz podanie, pasek sie naciaga a typ nawet animacji nie wlacza. Oczywiscie trafiam na polaczka co ciagnie net z odbytu. Z takim laczem powinni ich banowac na stale.

 

Oczywiscie stoje w obronie bo sens grania jest taki sam jakbym wyyebal tv za okno.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Ktos gra na PC mustard race? Po ograniu demka dzisiaj kupilem full wersje. Poki co zagrane dea meczyki vs cpu i po latach grania w serie od EA, widze ze czeka mnie duzo nauki.

Ja gram.

 

Ale jestem cienki tak serio, serio :(. W poprzedniej części jak trafiałem na gościa z rankingiem 500-600 to było "he,he łatwe punkty". Teraz jest walka na noże do 90 minuty. Oczywiście znowu się oszukałem, nie wybierając ustawienia z AMF, a przecież od zawsze wiadomo, że bez niego jestem nikim. Teraz muszę ciułać punkty na nowego trenejro, ech...

 

Online na pc chodzi lepiej niż było w ubiegłorocznej edycji na PS4 (miałem raz mocno zamulający mecz z tymi irytującymi reakcjami sekundę/dwie po tym jak coś kliknąłem, ale oprócz tego właściwie tip-top), natomiast wyszukiwanie meczów trwa równie długo, chociaż to pewnie akurat trochę wina mało popularnej platformy na jakiej gram.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, może i kwestia wprawy, ale poki co dla mnie, to także wypada to słabo w porównaniu nawet z poprzednią edycją i jest jakieś takie nieintuicyjne. Od czasu do czasu zdarzy mi się stracić z tego powodu gola, co raczej wcześniej zdarzyło się raz na sto spotkań. Mam nadzieję, że to poprawią.

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Poleci ktoś jakiś najlepszy (na obecną chwilę) option file do wersji na PC? I prosiłbym też instrukcję jak go wgrać. Kiedyś byłem ogromnym fanem PESa i tylko tą piłkę uznawałem, ale ostatnie lata to tylko Fifa, a co za tym idzie nie radzę sobie najlepiej w PES... oświeci mnie ktoś jak się wykonuje chociaż jakieś podstawowe tricki? I czy żeby oddać mocny strzał spoza pola karnego to czy trzeba wciskać jeszcze jakiś dodatkowy przycisk (oprócz strzału) na padzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...