Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

ta gra to s(pipi)ina, grałem z jakimś arabskim ścierwem i miałem 15 strzałow na bramkę, on miał na bramce chyba kogos kupionego za realną kasę bo bronił wszystko co się da, strzelil 2 gole z dupy co nawet nie powinno dolecieć jakimś zawodniktem i wygrał

 

No wkur.wiaja te ledwo lecace pilki, ktore okazuja sie nie do obrony. Do tej pory bramkarze to jedyna powazna wada tej gry, z mniejszych to oczywiscie cutscenki, replaye i zamulone loadingi.

Odnośnik do komentarza

 

 

To że różnice są to już wiemy, ale prosimy o konkrety.

Dla mnie dwie rozne gry, szybszy gameplay, drybling napastnikiem nie jest juz tak przykokszony jak w demie, nie ma juz tak duzo czasu na rozgrywanie , naprawiona gra obroncow (w demie za latwo minac obronce) , mniej bilarda po roznych w polu karnym, napastnika juz da sie dogonic po luju z polowy trojkatem. Moim zdaniem jest zaje,biscie jedyne czego troche szkoda to tego tempa, fajne bylo ze mogles sobie spokojnie pilke przyjac i pomyslec gdzie zagra, bylo tez wiecej miejsca imo na boisku.

Dla mnie demo tak sie rozni od fulla ze nawet do tej pory go nie kasowalem zeby sobie miec :D

To znaczy że pełna wersja różni się gameplayem od dema, tak samo od ostatniego patcha z czwartku też coś pozmieniali.

Z kumplem jak wspominalem gram marsylia i zauwazylem ze po patchu juz nie jest mi tak latwo sie zastawic Gomisem przy wykopie od bramki. Az mnie to zdziwlilo , nie wiem czy im statystyki pozmieniali troche czy chodzi o zmiane w gameplayu

No i to mi chodziło, dzięki Kabi. I z tego co piszesz większość rzeczy które w demie mnie akurat irytowały to poprawili. Interesuje mnie głównie gra offline więc z tym tempem chyba poprawię sytuację suwakami i po prostu je obniże?

Niestety tutaj ci nie powiem bo nie bawilem sie suwakami ot przyjalem na klate co dalo konami :)

Odnośnik do komentarza

Pany, krótka piłka - PES czy Fifa w tym roku do kanapowego grania z bratem + 2,3 meczyki online?

 

Było grane od Pes3 do Pes 2009, później przesiadka na FIFA 10-14, później jakieś 2 lata przerwy w graniu.  Grałem w obie demówki i bardziej podobał mi się PES - jak jednak sprawa wygląda z pełnymi wersjami?

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

A ja 4 sezon Venezia w ML. Najwiekszy sukces jak narazie zwyciestwo serie a i ligi europy bo przegralem w grupie LM z realem i psg.

 

Ale kur.fa teraz to mam budzet w skladzie na ataku trio Reus sw Robert Lewandowski i Martial, w pomocy Krycha, Marco Asensio i jade z (pipi)mi.

Bedzie historyczny sukces klubu z Wenecji i wygranie LM , i dzieki komu, dzikei trenerowi Wiktorowi, a jeszcze 2 sezony temu mowili ze zawariowal :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...