Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie laika - jak ma się OF do wersji Lite? Ma to w ogóle jakiekolwiek odniesienie? :D

 

 

Przecież w Lite nie ma w ogóle zakładki Edit Team, chyba że ja ślepy

 

 

znerfili widzę wrzutki po ziemi bo nie da się tak łatwo jak wcześniej tego robić, no i jak myClub jest za free to chyba nie opłaca się mieć fulla jak ktoś tylko to gra?

 

 

jak tylko grasz w MyClub to nie ma sensu trzymać pełnej wersji

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze jak sciagne to od razu zaladuje mi moj zespol, czy tam zabawe zaczynam od nowa ?

Ja mam samych ogórków i Messiego - także mnie pokarało, ale utrzymuje się na dwóch gwiazdkach więc wszystko jedno mi. Easye gramy coś w weekend?

ja mam 4*, ale nie widze roznic w sumie - dzisiaj zagralem turniej o 150 tys, w 5 meczach minimu 10 pkt badz wiecej, zmiescilem sie w 4 wiec 5 nie wlaczam. Co do weekendu - to jasne, odzywaj sie !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze jak sciagne to od razu zaladuje mi moj zespol, czy tam zabawe zaczynam od nowa ?

Ja mam samych ogórków i Messiego - także mnie pokarało, ale utrzymuje się na dwóch gwiazdkach więc wszystko jedno mi. Easye gramy coś w weekend?

ja mam 4*, ale nie widze roznic w sumie - dzisiaj zagralem turniej o 150 tys, w 5 meczach minimu 10 pkt badz wiecej, zmiescilem sie w 4 wiec 5 nie wlaczam. Co do weekendu - to jasne, odzywaj sie !

 

 

 

Będziesz miał zalogowane, nie będzie tylko OF no i ustawień personal setting data itp

Odnośnik do komentarza

Ja tam żadnych zmian nie zauważam,nadal bramki z dystansu nie idzie strzelić, sędziowie to jakieś debile gdzie Sam na sam z bramkarzem dostajesz kose i żółta kartka Xd
Coś zrypali w ogóle z graniem on-line ,bo ciągle opóźnienia, granie z pierwszej piłki praktycznie nie możliwe, normalnie gra mi się jak w bagnie.
Podania lecą w ogóle bezsensu , podajesz mocniej a chłop podaje typowi z całej siły 3 m dalej,
Na premierę amf włączał mi się do akcji teraz nawet jak trzymam l1 to grajek biegnie i nagle się zatrzymuje i biegnie do tyłu,strasznie to upośledzone.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Online po patchu (w moim wypadku) dziala na 100% lepiej niż wcześniej. Przed patchem KAŻDY mecz był zlagowany, teraz dostaję prawilnie w(pipi) (no niestety, znowu czuję, że nie umiem...). Może nie jest idealnie, ale da się spokojnie grać.

 

Karol, ten AMF to zawsze ten sam gość i przy tym samym ustawieniu co wcześniej?

Odnośnik do komentarza

ja po raz pierwszy mam totalnie gdzies w ktorej lidze gram, bardziej licza sie dla mnie turnieje - Konami nadal nie potrafi przydzielac nagrod adekwatnie, no ale kazdy nowe losowanie, kolejne 10 tys kusi. Czy ktos moglby polecic jakis najnowszy OPF ? Ostatnio grajac z Bartezoo zorientowalem sie ze nie mam Urugwaju, a slyszalem ze niektorzy juz lige niemiecka pododawali...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kazetwu napisał:

Ściągnąłem PESa Lite, zagrałem kilka meczyków i stwierdziłem, że spróbuję szczęścia w losowaniu piłkarzy. Otworzyłem cztery "paczki" (te beckhamowe) i dwa razy wylosowałem czarną piłkę :ragus: Dostałem Cristiano i Modrica. To normalne w tej grze, czy miałem mega farta?

ja już miałem z 15 czarnych i nie mialem CR7 a bardzo bym chciał...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...