Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

te domysly ekspertow mnie zawsze rozpyerdalaja xd

No nie powiem, korci mnie zeby napisac kilka slow, ale zaraz potem to wroci i walnie mnie w pysk.

Tak czy inaczej, przy tej cenie oczami wyobrazni widze kilka scenariuszy i zaden z nich nie jest dobry dla klienta koncowego.

Odnośnik do komentarza

ogolnie zdecydowanie za malo gier dali :(

Swoja droga ciekawe czy faktycznie n64 bedzie nastepne.

IMO pojda w gameboya.

 

A sony pewnie nie odpusci latwego siana i dostaniemy PSX mini :obama:

Watpie w n64, wiekszosc odbiorcow by sie zerzygala patrzac dzisiaj na wczesne 3D odpalone na wielkim LCD. Gameboy to juz o wiele bardziej prawdopodobna opcja IMO.

 

Slodki banderasiku za Gameboy mini to dalbym sie ogolic, nawet mimo tego, ze wiekszosc gierek stoi na polce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla równowagi proponuję przyjrzeć się bliżej zestawowi ze snesa mini:

 

i ewentualnym kandydatom do n64 mini:

 

Zostawię sobie jednak te gierki w pamięci.

 

 

 

 

 

 

Pińcet złotych xDDhrum

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

a to przepraszam

 

Nie no, szóstka na tym to będzie je,bane złoto. jeżeli komuś zależy na graniu w legalne gierki, to lepiej trafić nie może. ominie go problem z dźwiękiem znany z wersji na GBA, ominą go okropne loadingi z wersji PSX, nie musi babrać się w sprowadzanie pożółkłego SNESa z wersją gry NTSC i jak pan odpali sobie najlepszą wersję na rewizji SNESa i będzie wklepywał komendy na tych seksownych guziczkach. Wspaniała sprawa.

 

zresztą to samo z Yoshim, nie no, nie powstrzymam się i odpakuję seksownego skurczybyka

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Perfekcyjna emulacja FFVI i Yoshi's Island są warte zachowania jednego takiego bad boya u siebie w szafie :).

 

A w N64 nie wierzę. Ten pad, którego nikt by nie wiedział jak chwycić, wczesne gry 3D z milionem problemów technicznych i archaizmami których nikt nie chciałby sobie przypominać. Tam już nie ma nostalgii za bardzo, tylko pająki i inne straszne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Dla snes to moja era graficzna. Gry 2d się nie starzeją a spędziłem dużo czasu na salonach grając w bijatyki itd. Wtedy arcade > konsole i gry prezentowały poziom ok 16 bitów, np. Cps, cps-2 itd. Dla mnie NES to zbyt duży archaizm a kolekcjonerem nie jestem, zbieram sobie tylko Amiibo bo ładne są. Snes to jest ten świetny czas pięknych gier 2d z duszyczką. No i wychodzi gra która nie wyszła wcześniej. Za to właśnie n64 to już początki 3d i w tej chwili już niegrywalne gry. Do tego licencje są myślę nie do przeskoczenia.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

A w N64 nie wierzę. Ten pad, którego nikt by nie wiedział jak chwycić, wczesne gry 3D z milionem problemów technicznych i archaizmami których nikt nie chciałby sobie przypominać. Tam już nie ma nostalgii za bardzo, tylko pająki i inne straszne rzeczy.

No właśnie nostalgia to jest najsilniejszy aspekt N64 w tym momencie. Bez niej nie da się wciągnąć rozblurowanego 240p na jednej gałce analogowej.

 

SNESik to jest jeden ze szczytowych momentów 2D, ludzie doszlifowali game design i dostaliśmy takie perełki jak Super Metroid, Link to the Past czy Super Mario World. Do tego to wszystko jest bardzo miłe dla oka, a przy okazji dosyć łatwo się upscaluje.

 

A później te geniusze pomyśleli a gdyby tak zrobić tego skurwysyna przenośnym? i dostaliśmy GBA :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.