Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Klienci,

 

Jest nam niezmiernie przykro, ale otrzymaliśmy od dystrybutora oficjalną informację na temat ceny i dostępnych ilości konsoli Nintendo SNES Mini. Niestety, cena którą przewidział dystrybutor na rynek polski znacznie odbiega od przewidywanej przez nas ceny, która była podyktowana ceną sugerowaną na rynek europejski. Cena zakupu którą otrzymaliśmy, powoduje że powinniśmy sprzedawać ten produkt w cenie ok 599 zł.Jednak mając na uwadze sytuację jaka zaistniała jesteśmy w stanie zaoferować cenę „specjalną” tj.. o 50 zł niższą czyli 549 zł. Co przy aktualnej cenie zakupu oraz olbrzymiemu popytowi na rynku na ten produkt i tak jest ceną atrakcyjną.

 

(tu więcej pier,dolenia)

 

Ultima.pl

jeszcze raz mi ktoś powie, że ultima.pl jest spoko to zaj,ebie

tl;dr ultima sprzedawała towar, którego nie mieli i teraz można zatrzymać zamówienie za jedyne 549 zł :))))

Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieję, że w powerplay tak nie odjebią, bo kasę już wpłaciłem.

Jeżeli chodzi Ci pierwszy rzut co mieli (kilkanaście sztuk) za 389 zł to z tego co wiem cena się nie zmieni. Kolejny rzut co mają teraz jest za 599.

 

 

potwierdzam, pierwszy rzut nadal planują sprzedawać po 389+wysyłka. Info sprzed chwili 

Tak czy inaczej - yebac chytre pepiki, bo to przez nich cała ta sytuacja.

 

sugerowana cena detaliczna w całej europie - 100 ojro przyjacielu i ciesz się grami.

 

w polszy? 

 

Zaplaťte 600 zlatých a vystupte!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Mam nadzieję, że w powerplay tak nie odjebią, bo kasę już wpłaciłem.

Jeżeli chodzi Ci pierwszy rzut co mieli (kilkanaście sztuk) za 389 zł to z tego co wiem cena się nie zmieni. Kolejny rzut co mają teraz jest za 599.

 

 

potwierdzam, pierwszy rzut nadal planują sprzedawać po 389+wysyłka. Info sprzed chwili 

Tak czy inaczej - yebac chytre pepiki, bo to przez nich cała ta sytuacja.

 

sugerowana cena detaliczna w całej europie - 100 ojro przyjacielu i ciesz się grami.

 

w polszy? 

 

Zaplaťte 600 zlatých a vystupte!

 

No to git :obama:

Odnośnik do komentarza

>niepewnych z ultimy

 

xD

 

Nauczcie się wy gałgany, że jedyne co jest niepewne w ultime to zamówienia, które nie są brane na premierę. Chcesz nie wiem, Luigiego na WiiU albo Mass Effect 2? Wtedy owszem, loteria i należy ich za to je,bać. Ale nie zamówienia premierowe, zlitujcie się.

 

W ciągu 10 lat brania rzeczy na ultimie RAZ zje,bali, dostarczając Vitę na poniedziałek, zamiast piątku. Efektem było dodanie kodu zniżkowego 50zł na dowolną grę :czesc:

 

Niepewna ultima dzisiaj wysłała limitki Metroida na 3DSa, oj jaka niepewna. Niepewni byli pewnie też wtedy, gdy rozesłali 3DSy XL 3 dni przed premierą, gdzie potem jak wstawiałem zdjęcia na neogafa, to wszyscy walili konia, bo jeszcze nie mieli. Niepewność.

ragus gdzie moj snes
Odnośnik do komentarza

A jak nie dostałem tego maila to znaczy, że Ultima wysle?

 

Ja również zamówiłem preorder i żadnego maila nie dostałem. Wydaje mi się, że porozsyłali parę maili, żeby złapać jakiś łosiów co anulują zamówienia, ale tak czy tak resztę będą realizować.

Przeczytajcie co oni napisali w tym mailu. Nie każdy dostał, dostali "wybrańcy" którzy mają okazję być wyruchani przez tych cweli w du,pę przed innymi, bo dla innych konsol w ogóle zabraknie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...