Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Grali.

 

http://kotaku.com/we-played-snes-classic-and-it-has-rewind-now-1798161324

 

Najciekawszy news jest taki, że SNES Classic posiada opcję cofnięcia gry o kilka minut względem szybkiego zapisu. Co przy częstotliwości save'ów w niektórych z tych gier i możliwości zginięcia - brzmi fajnie. Tyle że... żeby to obsłużyć potrzeba nadal wcisnąć reset. Na konsoli. No cóż... Wiadomo, że byle emulator na PC z dowolnym padem (bezprzewodowym!) daje dużo większe możliwości wygody grania.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Grali.

 

http://kotaku.com/we-played-snes-classic-and-it-has-rewind-now-1798161324

 

Najciekawszy news jest taki, że SNES Classic posiada opcję cofnięcia gry o kilka minut względem szybkiego zapisu. Co przy częstotliwości save'ów w niektórych z tych gier i możliwości zginięcia - brzmi fajnie. Tyle że... żeby to obsłużyć potrzeba nadal wcisnąć reset. Na konsoli. No cóż... Wiadomo, że byle emulator na PC z dowolnym padem (bezprzewodowym!) daje dużo większe możliwości wygody grania.

 

No tu ameryki nie odkryłeś. Niemal każdy emulator w zaawansowanym stanie jest bogatszy o funkcje, bo ma pełną kontrolę nad tym, co jest w pamięci. Tylko, że tu nie o to chodzi. Chodzi o to, że to są LEGALNE gry na LEGALNYM sprzęcie co powoduje u niektórych sztywnienie kuśki.

Odnośnik do komentarza

Zakup jest legalny, oczywiście. Natomiast każde takie ogłoszenie przypomina mi, że przecież i tak bym tego nie włączał. A to jednak też pewien aspekt.

 

Jak mówię, jakby to było w moim budżecie na drobne luksusy to bym kupił. Akurat ta kwota w moim nie jest, ale myślę, że jak ktoś ma, to żal nie kupić. Jako obiekt jest prima sort. Z tej opcji cofania zaś chyba mało kto w praktyce skorzysta.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mam już ps3, która jest Amigą, commodore, psp, psxem, Playstation 2, snesem i kilku innych. W ogóle moda na odświeżanie i sprzedawanie tego samego ewoluuje. Mieliśmy remastery gier, teraz konsol. Niesamowite - sprzedać coś po latach jeszcze raz i zarobić. Świat gierek taki niesamowity.

Odnośnik do komentarza

Mam już ps3, która jest Amigą, commodore, psp, psxem, Playstation 2, snesem i kilku innych.

 

Ale kogo obchodzi to, że masz homebrew na ps3? Jak to już w czasach pierwszego xboxa było, wow jesteś taki nowoczesny.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Tylko właśnie Sony usunęło możliwość grania w gierki z PS2 na PS3, a piraci mogą te gierki odpalić software'owo - reszta niech znowu płaci na PSS. Z ciekawszych emulatorów, to także emu PSP. 
PS3 jest chyba najlepszą maszynką do emulacji. Jeszcze te bezprzewodowe, wygodne pady i możliwość podłączenia pod stary kineskopowiec... :)

Odnośnik do komentarza

 

Mam już ps3, która jest Amigą, commodore, psp, psxem, Playstation 2, snesem i kilku innych.

 

 

Ale kogo obchodzi to, że masz homebrew na ps3? Jak to już w czasach pierwszego xboxa było, wow jesteś taki nowoczesny.

Napisałem tylko, że z mojego punktu widzenia zakup tego samego ponownie jest głupi. Ty masz jakieś problemy z agresją i zawsze ironią odpowiadasz?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

>niepewnych z ultimy

 

xD

 

Nauczcie się wy gałgany, że jedyne co jest niepewne w ultime to zamówienia, które nie są brane na premierę. Chcesz nie wiem, Luigiego na WiiU albo Mass Effect 2? Wtedy owszem, loteria i należy ich za to je,bać. Ale nie zamówienia premierowe, zlitujcie się.

 

W ciągu 10 lat brania rzeczy na ultimie RAZ zje,bali, dostarczając Vitę na poniedziałek, zamiast piątku. Efektem było dodanie kodu zniżkowego 50zł na dowolną grę :czesc:

 

Niepewna ultima dzisiaj wysłała limitki Metroida na 3DSa, oj jaka niepewna. Niepewni byli pewnie też wtedy, gdy rozesłali 3DSy XL 3 dni przed premierą, gdzie potem jak wstawiałem zdjęcia na neogafa, to wszyscy walili konia, bo jeszcze nie mieli. Niepewność.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

A ja prawie za każdym razem mam problemy z Ultimą. Ostatnio kupiłem figurkę amiibo u nich na allegro za 60zł, okazało się że wystawili chociaż nie mają na stanie, na dostawę czekałem 3 miesiące i jak już była to zaśpiewali 80zł. No faktycznie pewny sklep.

 

Preordery na SNESy puściła jeszcze przed poznaniem ceny hurtowej Conqesta która wynosi 500zł. Być może dla lepszego PRu zrealizują wszystkie te zamówienia za 389zł ale to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza

 

 

A ja prawie za każdym razem mam problemy z Ultimą. Ostatnio kupiłem figurkę amiibo u nich na allegro za 60zł, okazało się że wystawili chociaż nie mają na stanie, na dostawę czekałem 3 miesiące i jak już była to zaśpiewali 80zł. No faktycznie pewny sklep.

 

Figurka brana na premierę?

Odnośnik do komentarza

Akurat z Amiibo to często samo Nintendo i ich dystrybutorzy robią jakieś jaja z dostępnością i cenami. Sam się naciąłem parę razy. 

P.S. Widział ktoś gdzie można dorwać 3 nowe Amiibo z Shovela? Sorry za offtop, ale kolega chyba jest amatorem, to stwierdziłem, że spytam :-)

Odnośnik do komentarza

No to fakt, czasami sklepy nie ponoszą żadnej winy a dystrybutor, wiem że figurki Bayonetty do niektórych sklepów nie dotarły do dzisiaj, mimo opłaconych przez sklepy dostaw.

Figurki Shovel Knighta miała mieć wspomniana Ultima, może kiedyś się pojawią.

 

Ultima podobno informuje że zamierza zrealizować zamówienia na SNESa mimo że będą na tym sporo stratni.

Jeśli faktycznie to szacun i wybaczę im wtedy wszystkie winy :)

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...