Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

jak GB to najlepiej od razu GB,GBC,GBA. bez sensu to rozbijac na podkonsole, bo na takim GB czy GBC to szczerze powiedziawszyciezko bybylo ogarnac tak ze 20-30 naprawde dobrych gier, chyba ze rzuca 6x pokemony, 3x mario, 3x zelda, 3 razy wario land ireszta smieci :dunno: na gba byloby tego juz troche wiecej

Odnośnik do komentarza

Nie no na GB i GBC było sporo fajnych gier poza tymi które wymieniłeś. Tetris, Metal Gear Solid, Kirby Tilt 'n' Tumble, Shantae, Mario Tennis, Metroid 2: Return of Samus, Kirby's Dream Land, Harvest Moon,  wszystkie części Mega Mana klasycznego plus kilka nowszych do tego masa całkiem dobrych portów jak Contra (gram do dzisiaj), DKC na GBC to też dwie bardzo dobre gry z fajną dodatkową zawartością. 

 

Ja bym jednak wolał żeby osobno wydali GBA. 

 

Takie wydania bym kupił, natomiast N64 już raczej nie chyba ,że czysto do kolekcji. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

No i tym razem kable do pada będą miały AŻ PÓŁTORA METRA! Ciekawe, czy będzie z tym działać te badziongo 8bitdo za 150 zł, żeby grać normalnie a nie siedząc na podłodze przed TV jak jakieś japońskie dziecko.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No ja też, co nawet nie było tak dziwne jak to jakie gry na niego można było dorwać, niewydawane w Europie ani czasem i USA. No ale tutaj masz jedyną w życiu okazję, żeby mieć prawdziwą konsolę, z ładnym obrazkiem zamiast po prostu kurde zdjęciem... na tle... kurde chodnika... i z 40 naklejkami na opakowaniu.

 

To znaczy nie masz, bo to japoński, gierki po japońsku.

 

Ach, zaiste, to może być pierwszy i ostatni w życiu prawdziwy SNES dla każdego z nas! Jakbym miał tyle kasy co wy, to nawet bym się nie zastanawiał pół sekundy.

 

Za 20 lat dziecko spyta: "tatusiu, a ty masz SNES-a w ogóle posiadasz". A mu powiecie: "nie". "A czemó tató?". "Bo kurde 500 zł za 20 gierek, co miałem wydawać".

 

 

 

Ostatnio na Allegro oglądałem odliczanie pada do GameCube'a... nowego w zaklejonym pudełku... za 100 zł, i nie kliknąłem, dałem skończyć za 100 zł, i do dzisiaj pod prysznicem myślę  "co jest z tobą nie tak chłopie coś ty zrobił". Grałbym na tym padzie? Pewnie nie, ale ciul, miałbym. Nie mogę spać teraz z wyrzutu.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Takie GB/GBC/GBA mini mogłoby mieć sens, gry takie jak Kirby Tilt 'n' Rumble nie działają na emulatorze (Trzeba sterować obracając konsolą) a Metroid Fusion ma problemy z grafiką na emulatorze/VC.

Z tego co pamiętam w Kirby Tilt 'n' Rumble dało się też sterować standardowo krzyżakiem. Machanie konsolą było mega niewygodne.

Odnośnik do komentarza

No ja też, co nawet nie było tak dziwne jak to jakie gry na niego można było dorwać, niewydawane w Europie ani czasem i USA. No ale tutaj masz jedyną w życiu okazję, żeby mieć prawdziwą konsolę, z ładnym obrazkiem zamiast po prostu kurde zdjęciem... na tle... kurde chodnika... i z 40 naklejkami na opakowaniu.

 

To znaczy nie masz, bo to japoński, gierki po japońsku.

 

Ach, zaiste, to może być pierwszy i ostatni w życiu prawdziwy SNES dla każdego z nas! Jakbym miał tyle kasy co wy, to nawet bym się nie zastanawiał pół sekundy.

 

Za 20 lat dziecko spyta: "tatusiu, a ty masz SNES-a w ogóle posiadasz". A mu powiecie: "nie". "A czemó tató?". "Bo kurde 500 zł za 20 gierek, co miałem wydawać".

 

 

 

Ostatnio na Allegro oglądałem odliczanie pada do GameCube'a... nowego w zaklejonym pudełku... za 100 zł, i nie kliknąłem, dałem skończyć za 100 zł, i do dzisiaj pod prysznicem myślę  "co jest z tobą nie tak chłopie coś ty zrobił". Grałbym na tym padzie? Pewnie nie, ale ciul, miałbym. Nie mogę spać teraz z wyrzutu.

[postac z gry] znajdz drugi etat. To nic wielkiego, to tylko kwestia organizacji czasu[postac z gry]
Odnośnik do komentarza

 

Z tego co pamiętam w Kirby Tilt 'n' Rumble dało się też sterować standardowo krzyżakiem. Machanie konsolą było mega niewygodne.

Nope, tylko akcelerometrem się dało. Co najwyżej jakieś romhacki były, które pozwalały na sterowanie krzyżakiem.

 

Masz racje, byłem przekonany ,że to pierwsze okno z krzyżykiem i kółkiem to jest okno wyboru sterowania. Mam wersje jap i nie wiem co tam pisze:P

Odnośnik do komentarza

Oglądałem, cena robi bardzo dobre wrażenie ale strasznie kolory przekłamuje. Z gierkami na Famicoma nie mam problemu:P

 

Świetne są upscalers ale drogie, XRGB Mini Framemeister jest świetny ale ta cena. Ja natomiast polecam Open Source Scan Converter (OSSC). Połowę tańszy a jakość obrazu również doskonała. 

 

Fajnie ,że się coś w temacie rusza bo powoli zaczyna mi wadzić kineskop. Sporo miejsca zajmuje. 

 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...