Skocz do zawartości

Biomutant


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
W dniu 28.10.2021 o 20:50, Wredny napisał:

Po co ja ten szajs kupiłem?:frog:

 

1 godzinę temu, kakus napisał:

Odbiłem się, nie siadł mi ten tytuł.

 

Mam tak samo. Teraz ściągnięte ponownie, ale palec lewej ręki nie chce nakierować na padzie krzyżaka na ikonkę  z tą grą. A palec prawej ręki nie chce wcisnąć na padzie przycisku X .

Odnośnik do komentarza

Gra cierpi na przeładowanie mechanikami, które przedstawia przez 10h, co chwila dorzucając coś nowego, ucząc o kolejnym surowcu/walucie, a w rzeczywistości i tak używa się dwóch rzeczy na krzyż.

Do tego puste, nieciekawe lokacje, w których oprócz podziwiania w foto mode nie ma co robić.

No i te beznadziejne dialogi o niczym...

Był potencjał, ale wyszedł męczący średniak.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Problem, że to nie tylko początek, ale to całe "wprowadzenie" to pół gry chyba trwa i to też jest wkurzające.
Kurde, na papierze wyglądało to, jak coś dla mnie - śliczny open-world w klimatach post-apo, oryginalny setting, efektowna walka, humorek...
Mam nadzieję, że kiedyś się przemogę i jeszcze odpalę, bo jest tu sporo dobrego, ale niestety przywalone całą masą chujowego :frog:

Odnośnik do komentarza

Najwieksza chujnia tej gry mała ilość przeciwników w świecie ale przede wszystkim to, że maszyn (mech lub skuter wodny) do jakich części zdobywamy dla przyjaznych enpeców da się używać TYLKO w przypisanych dla nich biomach i obszarach. W innych częściach mapy używanie robocika aby sobie połazić lub skutera aby popływać jest niemożliwe bo gra blokuje tą umiejętność.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

 

W dniu 7.07.2022 o 16:28, balon napisał:

Po tym paczu mogłoby to wlecieć do jakiegoś abonamentu.

Słowo ciałem się, stało…

No i gram sobie od jakiegoś czasu w tego Bio, no jest spoko. Fakt, że sobie dozuje oraz gram z przerwami, więc może dzięki temu montownia się nie wkrada?
Gierka po patchach na ps5 wygląda i rusza się bardzo fajnie. Czuć mocny vibe gierek z ps2. Co ważne czuję w niej trochę kilka bardzo dobrych/znaczących dla mnie gierek takich jak Beyond G&E, Enslaved, Kena i wiele platformówek akcji z czasów ps2. 
Po 10h wiem, że prędzej czy później ją skończę. 

Odnośnik do komentarza

Dobra właśnie skończyłem. Na liczniku gry 17h. Robiłem tylko główny wątek i ważniejsze poboczne (łatwo je wykumać) np miraż gdzie mamy przebłyski z dzieciństwa i przez to upgradujemy automatona o nowe przydatne funkcje.

 

Podtrzymuje to co wcześniej powiedziałem. Gierka mi się podobała, czuć tu PS2 i wiele gierek z tamtego gatunku, ale wsio ubrane w bardzo ładne szaty w komiksowym sznycie:)

Dla mnie solidne 7/10. Polecam fanom takich gierek, czyli deko old schoolowych action adventure z elementami rpg w bajkowym settingu. Uwaga, proszę tylko nie zamulać się w dziesiątkach gowno misji pobocznych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...