Skocz do zawartości

Biomutant


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem do końca, czego spodziewać się po tym tytule.

Czy będzie poważny z mroczną historią, czy jajcarski z narracją w stylu bajki.

 Martwi trochę to PEGI 12. Nie będzie dosadnej przemocy, tylko banglanie z komiksowymi napisami przy efektach. Obawiam się, że to nie każdemu podejdzie. Może być też nudnawo z tego powodu. Czekam na pierwsze opinie, w końcu elexa człowiek ogrywał na premierę i zabawa była przednia.

Tu chociaż nie obawiam się problemów technicznych, na pewno będzie mocny szlif, który jeszcze dopakowany zostanie mocą najnowocześniejszych na świecie konsol...

Odnośnik do komentarza
Teraz, mozi napisał:

Dobry? Przy takiej średniej to szkoda instalować. Skoro assysyny maja wyższa średnia to serio musi być kasztan. 

 

 

Nie no, bądźmy poważni. Duże marki od dużych wydawców mają na start 85 a potem się tylko dodaje lub odejmuje. Tutaj mówimy o nowym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie no, bądźmy poważni. Duże marki od dużych wydawców mają na start 85 a potem się tylko dodaje lub odejmuje. Tutaj mówimy o nowym projekcie.

Ok to inaczej. Zależy czego oczekujesz od gry ale jak widzę klon asssyna czy innego open worlda z taką średnia to dla mnie wychodzi ze to bedzie maks gierka na 6. Tyle. Oczywiście można się przy takich grach dobrze bawić ale ja do nich nie należę. 

Z grubsza się zgadzam z średnimi z meta. Jak coś jest dobre to ma powyżej 90 i nie ma zmiłuj. Problem jest taki że nie ma gier 5-7 tylko jest sztos albo gówno osrane. 

4 minuty temu, iluck85 napisał:


 Instalujesz i grasz na podstawie średniej z meta? To spoko….

Najpierw trzeba kupic i tu już jest problem. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Piszemy o gierce za 200zl, a nie aucie za 200 tysięcy. Wiec tutaj nie będę kminic.

Fenyx Rising był kalka AC, Zeldy i nikt nie narzekał. W recenzjach się czepiają o to w przypadku Biomutanta. 

Taka średnia miał Recore, a dla mnie mega spoko giereczka to była. 
Ja tam chętnie jutro odpalę i sprawdzę, bo na drewniane dialogi w ME nie mam teraz ochoty. Forza musi odpocząć, a na Demony nie mam weny aktualnie. 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mozi napisał:

Graj w to chcesz rozumiem że wszystkie gry z wszystkich generacji ograles? Pytam tylko o sztosy z magicznym meta powyżej 85?

Gralem ostatnio w zelde link to the past z snesa i bawiło mnie to lepiej niż każdy z assasynow. 


 

Nie sugeruje się ocenami w necie. Recenzja ani youtuberami.

Jak mnie gra nie interesuje, a widzę ruch w temacie na forum to się interesuje. 
Dla wszystkich Mass Efect jest och ach, dla mnie gierka jest drewniana. Ale postaram się to przepekać dla historii.

Assasiny to dla mnie flaki z olejem i nie znam średniej nawet na meta. Podobał mi się tylko Black Flag za klimat piratów. Najdłużej siedziałem przy Oddysey, ale po 15h jebnalem pawia od tych znaków zapytania. 
Swego czasu byłem nagrzany na Sea of Thieves. Gra mi kompletnie nie usiadła. 
A taki Mario Oddysey ma 97 na meta, a wole grać w Mario 64 na switchu, dla mnie najsłabszy Mario. 
 

Dlatego nie zrażam się ocenami gierki, bo za kilkanaście godzin sam obczaje. A to nie zakup auta żeby rozkminiać takie tematy. 
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...