Skocz do zawartości

Biomutant


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem, dużą zaletą jest, że będzie to nowa marka, a ja lubię nowe marki. Więc się zainteresowałem. Ale oglądam fragmenty tej gry próbując odnaleźć w nich jakieś elementy, które mnie przekonają i nie widzę ich. Chciałbym je odnaleźć, jednak ani razu nawet nie powiedziałem do siebie "o, to fajny bajer". Te wszystkie starcia wyglądają podobnie (duży przeciwnik, plus jakieś małe wokół niego), ale może tylko na takie filmiki trafiam, bo zerknąłem tylko na te z ostatniej strony i to nie całe. Czy ta gra zamierza się w jakimś aspekcie gameplayowym wyróżniać, czy to raczej taki bezpieczny zbiór mechanik?

Odnośnik do komentarza

Wcześniej pisałem- ja obstawiam grę na 7/8 max. 

Wygląda jak zbiór kilku gier w jednej. 

Może przejdzie bez większego echa jak Sunset czy Recore które mi osobiście się podobało, a nie było tam nic WOW ani nowego w gatunku. 

349 albo 299 bym nie dał. 219 jak stara generacja, to łyknąłem. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Też się biję z myślami, bo Czezky ma dobrą cenę :nosacz3:
Wygląda super, ja lubię open worldy, a do tego post apo. Plus jeszcze ten komiksowy sznyt i 4k/60fps.
Ale chciałbym się dowiedzieć, czy system walki jest satysfakcjonujący, a questy angażujące - trzeba będzie chyba poczekać na jakąś reckę od ACG, albo SkillUPa, bo reszcie tych pajaców to nie ma co wierzyć.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Pupcio napisał:

Wredny nie minusuj mnie, mówię tylko jak jest i będzie :nosacz2:


Minusuję za teksty "wygląda jak gówno" - nie wygląda, ba - wygląda bardzo fajnie.
Jak gówno to wygląda 7 Days to Die, Valheim, albo np Narita Boy, a tutaj gierka prezentuje się naprawdę ładnie.
Nie mówię, że to będzie jakiś hicior, czy nawet "ukryta perełka", ale póki co nie wiemy nic, a gameplaye nie wskazują na "gówno" - stąd moje minusy.

Odnośnik do komentarza

W sumie pisząc to nie miałem na myśli oprawy (bo ta jest w sumie okej) tylko całokształt. Kurde widzę tę grę i wiem że będzie kupsztalem o którym za miesiąc nikt nie będzie pamiętał i pisze się o niej tylko dlatego bo obecnie jest mega posucha. Oczywiście chętnie to odszczekam jeśli będzie inaczej bo dobrych giereczek nigdy za dużo :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurla mi się też podoba. Myślę, że oceny 7-8 na loozie wyciągnie. Jakoś trochę mi to przypomina Enslaved oraz Beyond Good and Evil. 
 

Jakby nie to, że grane obecnie w Moralesa, Sackboya, a za rogiem Ratchet to chyba bym wziął. Tak to spokojnie poczekam na wersję next gen albo w GPU. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie kojarzy mi się to z Enslaved plus Horizon i... ELEX :reggie:
Ale mi sie drewniak od Piranha Bytes podobał, więc to dla mnie plus.
Podobają mi się te powiadomienia, które wyglądają jak z pierwszej Forzy Horizon, plus te napisy, jak z komiksów.
Graficzka fajna, klimacik intrygujący, więc jeśli nie zawiodą technikalia, system walki i questy to może być naprawdę fajny szpil.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Też się biję z myślami, bo Czezky ma dobrą cenę :nosacz3:
Wygląda super, ja lubię open worldy, a do tego post apo. Plus jeszcze ten komiksowy sznyt i 4k/60fps.
Ale chciałbym się dowiedzieć, czy system walki jest satysfakcjonujący, a questy angażujące - trzeba będzie chyba poczekać na jakąś reckę od ACG, albo SkillUPa, bo reszcie tych pajaców to nie ma co wierzyć.

 

No, ja biorę we wtorek. To co widzę podoba mi się i czuję, że będę biomutantem z duuuużą kataną i porządnym gunem! Do tego post apo i piękny świat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...