Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Bartg napisał:

 

No na pewno grupa śmierci, chyba samobójczej dla Allaha. Arabia Saudyjska też miała 19 punktów w eliminacjach, wczoraj dobitnie było widać ile to znaczy.

Punkty z Azji - niespecjalnie pewnie mają znaczenie, ale Iran nazwałem najlepszym bo wydaje się najbardziej gotowy do walki z poważnymi rywalami. Iran w Brazylii już dość dobrze grał z Nigeria, Argentyną, Bośnią, byl jednym z największych pozytywnych zaskoczeń. Brakowało ataku, póki trzeba było bronić nie odstawali. No i jak mówię, mają teraz paru piłkarzy ofensywnych jakoś tam sprawdzonych na poziomie, nie spędzili pół roku na ławce w Hiszpanii tak jak Saudyjczycy. W Iranie np. wicekrol strzelców Grecji jest drugą czy trzecią opcją. Nic wielkiego, ale może to być grozniejszy team, niż 4 lata temu. Iran dawno nie grał z nikim dobrym, więc nie wiadomo, ale chyba za mocno z góry ich się skreśla. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Tokar napisał:

Da się  na tvp sport na telefonie zmienić jakość streamingu? Odgórnie jest chyba full hd i nigdzie nie widzę opcji w tym obesranym playerze. W chói gigasków pójdzie ;(

Wczoraj na pierwszą połowę poszło ponad 2GB :/  bawiłem się dzisiaj tą apką ale nigdzie nie ma opcji ustawienia jakości streama :[ 

Odnośnik do komentarza

Za Arevalo mają pewnie Vecino z Betnacurem robić, co moim zdaniem jest sporym plusem dla ofensywny Urusów. Są to piłkarze. którzy prócz przerywania ataków przeciwników mają więcej opcji ofensywnych w porównaniu z klasycznymi urugwajskimi siekierami na defensywnym pomocniku.

 

Co do Iranu, to ciekami mnie ten napastnik Azmoun, zwany irańskim messim. Sam twierdzi, że stylem gry bliżej mu do Ibry.

 

Egipt całkiem niezły na papierze, ale nie wiem jak sobie tam pogrywają poszczególni zawodnicy w lidze angielskiej.

 

Małysz w studiu TVP...

 

Wczoraj wszyscy byliśmy Arabami, dzisiaj wszyscy jesteśmy Urusami.

 

 

 

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...