Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Tez tego nie znalem. Z jednej strony wspolczuje ale nie potrafie zrozumiec tej glupoty. No tak zapyerdolic dzbanem to ja nie wiem... To tak jakby z nerwow wyskoczyc na leb z 3 pietra.

 

Ale wracajac do repry to Makuszewski wykasowal sie z mundialu. Wiadomo ze na skrzydlo bylby 3-4 wyborem no ale jednak. Za to w Australii szaleje Mierzejewski. Nie mam pojecia o poziomie tamtejszej ligi ale chyba musi byc dramatyczny skoro nie ma w ogole tematu jego gry w kadrze. Chociaz reprezentacja Australii chyba glownie sklada sie z grajkow ligowych wiec moze nie jest tak zle? Czy jest na sali ekspert od ligi australijskiej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość _Be_
W dniu 11.12.2017 o 21:55, schabek napisał:

Tez tego nie znalem. Z jednej strony wspolczuje ale nie potrafie zrozumiec tej glupoty. No tak zapyerdolic dzbanem to ja nie wiem... To tak jakby z nerwow wyskoczyc na leb z 3 pietra.

 

Ale wracajac do repry to Makuszewski wykasowal sie z mundialu. Wiadomo ze na skrzydlo bylby 3-4 wyborem no ale jednak. Za to w Australii szaleje Mierzejewski. Nie mam pojecia o poziomie tamtejszej ligi ale chyba musi byc dramatyczny skoro nie ma w ogole tematu jego gry w kadrze. Chociaz reprezentacja Australii chyba glownie sklada sie z grajkow ligowych wiec moze nie jest tak zle? Czy jest na sali ekspert od ligi australijskiej?

Zobacz sobie kompilacje jak Del Piero tam grał, poziom wybitny :cool: 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

pobawmy sie w selekcje.  - pogrubieni najbardziej niepewni

 

Szczesny, Fabianski, Skorupski

 

Piszczek, Glik, Pazdan, Cionek, Rybus, Kedziora, Bereszynski, Jedrzejczyk

 

Blaszczykowski, Grosicki, Krychowiak, Zielinski, Linetty, Goralski, Maczynski, Kurzawa

 

Lewandowski, Milk, Teodorczyk

 

 

pierwszy skladu nie ma nawet sensu wymieniac. Juz czekam na decydujacy mecz z Japonia ktory moze przekreslisc karieru kilku zawodnikom bo powiedzmy wprost zaraz na eME zmieni sie nie tyle szkielet co cala koncepcja gry repry. Albo teraz niektorzy odpala albo moga wracac do gry w go.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Portugalski lewy obrońca Fabio Coentrao nie weźmie udziału w MŚ. Czuje się zmęczony sezonem i sam zrezygnował. Decyzją selekcjonera Portugalczycy nie skorzystają też z Renato Sanchesa i Eliseu. Ibrahimović choć zakończył karierę reprezentacyjną jakiś czas temu, zmienił zdanie i chciał zagrać w turnieju, ale trener Szwedów uznał, że nie może sobie teraz ot tak wrócić. Prawidłowo. Z powodu kontuzji nie wystąpią w mundialu Brazylijczycy Dani Alves i Alex Sandro. W kadrze Niemiec nie znaleźli się tacy zawodnicy jak: Mustafi, Mario Gotze, Schurrle, Sandro Wagner, Howedes czy Emre Can. Co ciekawe, powołania nie dostał też Sven Ulreich, zamiast niego trener wybrał rezerwowego PSG, Kevina Trappa.Wykluczony został też 34-letni Paolo Guerrero, kapitan Peru, u którego wykryto niedozwolone substancje.

 

Fahad Al-Mirdasi, jeden z 36 arbitrów wyznaczonych przez Komitet Sędziowski FIFA do prowadzenia meczów MŚ został dożywotnio zdyskwalifikowany przez krajowy związek piłkarski za próbę ustawienia meczu Pucharu Króla w Arabii Saudyjskiej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A oto skład Anglii.

 

squuuad_trans_NvBQzQNjv4Bqv6ot0gKv8F8tuW

 

Jednak nie ma Harta, i tak by nie grał ale jego doświadczenie mogłoby być przydatne. W każdym razie Pope też zasłużył tym sezonem w Burnley, więc taki wyjazd na mundial nawet jako backup to spory wygryw. Wilshere'a też nie ma, nawet na liście rezerwowej, jest za to Lallana.

 

Jakby to ode mnie zależało to zamiast Cahilla jednak wziąłbym Smallinga, moim zdaniem grał lepiej w tym sezonie. W sumie wziąłbym Smallinga zamiast Jonesa nawet. Za Loftusa-Cheeka wziąłbym Shelveya. No zobaczymy co tam pokażą na tym mundialu, wyczuwam tradycyjny wylew.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.