Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Lucek napisał:

ok, moja wersja zrobiona przy użyciu stylebota zrobiona - jest lżej, IMO ładniej i poukrywałem sobie niepotrzebne mi działy:

 

iXUjzA6.png

 

Gdyby ktoś chciał coś podobnego to zapraszam po CSSy na PW.

 Siedzi taki na forum o gierkach i pisze o wszystkim tylko nie o gierkach. Banowałbym takich.

Odnośnik do komentarza

Czemu jest tak, że jak z poziomu strony głównej zaznaczam jakiś dział jako przeczytany, to robi to z automatu - klikam i już. Ale jak się w coś wejdzie, gdzie są poddziały i chce coś oznaczyć, to nie dość, że przerzuca stronę, to jeszcze wraca mnie na jej początek zamiast do miejsca, w którym byłem. Kiedyś to było faktycznie klik, klik, klik - wszystko oznaczone, a teraz to mocno ślamazarne.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, REZOK napisał:

Jest możliwość żeby elegant bez responsywnosci dostosowywal się przy zoomie do wyświetlacza telefonu? 

Teraz jak zoomuje to muszę jeszcze skrolowac na boki żeby tekst przeczytac, bo tekst się nie dopasowywuje do ekranu w fonie 

Nie wiem czy o to ci chodzi i czy pomoze ale jak dwa razy pacniesz palcem we fragment, ktory chcesz miec wyzoomowany to telefon dostosuje wymiary sam.

 

 

e: jest jeszcze smieszniej. Wylogowuje nadal. Teraz przy zalogowaniu na glownej podaje dane, klikam zaloguj to przenosi mnie na osobna strone z logowaniem (dane sa juz skopiowane) i tam klikam zaloguj i sie loguje. No ale klikniecie strona glowna i lipa.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Właśnie zagadka jest z tym, że co user, to inne obserwacje. U mnie np. klikanie w logo na głównej niczego nie wylogowuje, ale miałem problemy z zapamiętaniem sesji na tel (na kompach jest OK). Znowu teraz wyskoczyło to, co pisał Okie from Muskogee z tym przywracaniem zawartości - posta wysyłam, wchodzę do innego tematu, chcę coś pisać, a tam mam stary post. Ta opcja jest OK, ale ona jest po to, aby zachować to, czego się nie wysłało, a nie też to, co poszło, tak że też coś z jakąś sesją i zapamiętywaniem. 

 

Działamy. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Yakubu napisał:

wydaje mi się, że po prostu jest jakiś błąd i pokazuje zalogowanym forumek jakby byli wylogowani. używam przeglądarki gdzie nie mam zapisanego hasła i też czasem strona główna mi się wysypie, a kliknę w jakiś temat to nagle zalogowany jestem

Dokladnie to.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mersi napisał:

jedyny prawilny shoutbox powinien być na samej górze jak zawsze to było, większości to przecież odpowiadało, a teraz trzeba robić kombinacje bo komuś tam na komórce nie działa albo trzeba było przewijać, bądźmy poważni

Większość miała wywalone, bo każdy mógł sobie ukryć Shouta i mieli spokój. Nowy silnik nie ma takiej opcji to automatycznie ludzie narzekają, bo im przeszkadza. A prawilne miejsce na SB wg mnie to dostęp z zakładki i tyle :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...