Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kyo napisał:

Napisałem że to test i jak narazie to tylko Tobie się nie podoba a w dodatku z Twojej własnej winy (olać już bluzgi ale poszła jeszcze obraza usera).

Nie wiem czy tylko mnie, ale co mnie to obchodzi czy jeszcze komuś. Skoro wiele razy wystarczył tutaj jeden wpis i były robione jakieś zmiany, albo chociaż jakieś próby wdrożenia pomysłu. 

 

 

Edytowane przez Kyo
Obraza usera
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Butt napisał:

Nie wiem czy tylko mnie, ale co mnie to obchodzi czy jeszcze komuś. Skoro wiele razy wystarczył tutaj jeden wpis i były robione jakieś zmiany, albo chociaż jakieś próby wdrożenia pomysłu. 

 

 

Popisałeś się przepięknym egoizmem, zero argumentów tylko hejt bo "ja nie mam to inni też nie mogą mieć" i w dodatku "a co mnie inni obchodzą". Zmiany były proponowane chęcią zmiany, poprawy a nie złości bo "ja nie mam to inni też". Brawo.

 

Jak coś to piszcie do Pereza. Ja kończę ze zmianami :lapka:

Odnośnik do komentarza

Czy przy okazji zmian na forumku, można by zmienić kryteria dostępu do wkp? Wystarczy zerknąć w temat w chwili obecnej żeby wiedzieć czemu. 100 postów to imo o wiele za mało na ten dział. Powinien dochodzić staż na forumku + reputacja inaczej będzie tak:

 

PzuuxIf.png

 

Edit 2. Nie chce mi się edytować obrazka ponownie. I tak byle kto ma tam dostęp więć :lapka:

Edytowane przez Janusz Gamingu
Odnośnik do komentarza

No kurwa mać, jeden mejm lobbował o szałta na dole i się tam znalazł, tak? Za(pipi)iści jesteście. Faktycznie, równie dobrze może go w ogóle nie być. Po pierwsze, zastanówcie się w ogóle, jaka jest idea takiego szałta. Szybkie wiadomości na DZIEŃ DOBRY, z dostępem odgórnym. Kto przewija stronę na sam dół po to, aby do tego dotrzeć? Nikt normalny. Po drugie - padały jakieś argumenty, że komuś to zamula, szczególnie na telefonie. To ja mam pytanie - co mnie to kurwa mać obchodzi, co? To sobie do kompa siądź. Po trzecie - jeśli już się tak uparliście, to proszę zrobić ankietę, a nie że parę osób poszczekało i szałt jest na dole. Ja chcę żeby był u góry i chuj. I co, przywrócicie? No nie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Da się coś zrobić z ta wersja mobilna? Pomijam ze tnie jak jasny skirwesyn, ale rozmiar wszystkiego jest masakryczny. Możecie to zmniejszyć?

 

Popieram, brak wersji mobilnej w dobie tego, że większość ludzików korzysta ze smartfonów to lekki regres. Skórki niewiele pomagają. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Okie from Muskogee napisał:

No kurwa mać, jeden mejm lobbował o szałta na dole i się tam znalazł, tak? Za(pipi)iści jesteście. Faktycznie, równie dobrze może go w ogóle nie być. Po pierwsze, zastanówcie się w ogóle, jaka jest idea takiego szałta. Szybkie wiadomości na DZIEŃ DOBRY, z dostępem odgórnym. Kto przewija stronę na sam dół po to, aby do tego dotrzeć? Nikt normalny. Po drugie - padały jakieś argumenty, że komuś to zamula, szczególnie na telefonie. To ja mam pytanie - co mnie to kurwa mać obchodzi, co? To sobie do kompa siądź. Po trzecie - jeśli już się tak uparliście, to proszę zrobić ankietę, a nie że parę osób poszczekało i szałt jest na dole. Ja chcę żeby był u góry i chuj. I co, przywrócicie? No nie.

Primo nie jedna osoba a więcej. Secundo - czy to tobie czasem przeszkadzało że zapomniałeś na co odpowiadasz w statusach i mamy tylko dlatego to zmienić? Jakoś nie widziałem żebyś bronił szałta.

Serio niektórzy tu są gorsi niż baby na targu i nic im nie pasuje. Perez w samo sedno ucelował - dasz palec a wezmą całą rękę.

I ostatnie: napisałem że przenoszę to testowo - radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem - czyli robię test, pasuje - zostawiam. Nie pasuje - zmieniam / kasuję. Każdy może się wypowiedzieć ale zamiast tego czytam takie posty jak Twój czy takiego Butta który potem mnie obraża to serio ręce opadają. Dlatego też jak wspomniałem - ja kończę ze zmianami.

Odnośnik do komentarza

Wy macie te telefony z epoki kamienia łupanego czy co? Nie rozumiem tego problemu. Forumek jest responsywny i wszystko i tak jest większe i lepiej przystosowane do czytania na małych ekranach. A jak ktoś nie chce responsywności jak ja to ma wersję bez. Telefony mają ekrany 4-6 cali, rozdzielczość 1080p to nic niezwykłego (są chyba nawet i takie z 4K albo przynajmniej 1440p). Aha, i jest jeszcze tapatalk którego admini ładnie ostatnio naprawili i śmiga jak należy. Nie wiem skąd te tęsknoty za naprawdę kiepską mobilną wersją, wytłumaczy mi to ktoś?

@Kyo tak jest zawsze przecież :). Nie dogodzicie wszystkim i zawsze ktoś będzie niezadowolony.

Odnośnik do komentarza

Twoje primo - a czy jedna osoba była za zostawieniem szałta u góry? Nie. Dodatkowo wyciągnąłeś z kontekstu feler, o którym wspomniałem a propos statusów, z którym nikt nic nie zrobił I nie ma nie widocznie zamiaru zrobić. Przytoczyłeś tylko część tego co napisałem, ale ok, świetnie wybiórczość pamięci. Dodatkowo wystarczy wspomnieć, że kilka razy pytałem co z ciemną wersją foruma i? I nic. Kilka razy zostałem olany, a jak nie zostałem, to i tak nic nie zostało zrobione. Bo? Bo wymyśliliście piękną wersję elegant, która przypasowała większości I spoko, nie ma co się dalej zajmować tematem. Więc nie gadaj mi takich głupot, bo ten wspomniany przez ciebie perezowy palec, to możesz sobie co najwyżej w pępek wepchnąć. I zobacz czy nie będzie potem śmierdział, bo być może jest z dupą połączony.

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza

"Zapomniałem na co odpisywałem. Admini proszę to zmienić bo mam kiepską pamięć!!!!!!" :facepalm: 

 

P.S. Umiesz czytać? Chyba nie bardzo. To jest TEST z shoutem.

Ja nie mam zamiaru dodawać 30 wersji tej samej skórki. Jest elegant - można dopasować.  Nie pasuje? No trudno. Pisz do Pereza. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...