Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Da radę jakoś zmniejszyć te linki z youtube'a? przecież to zgroza

 

Also, te plusy i minusy nie są tak dobrze widoczne jak kiedyś :( jak któryś post z wysokim quality content dostawał 10 plusów to dostawał gwiazdkę i człowiek już wiedział że może się spodziewać złota. Teraz przewijam te strony i dobre posty znikają pośród innych.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

@Perez/@Kyo Możecie przesunąć na środek ekranu ten pierdolnik do powrotu na górę strony, tak jak było na starym silniku?

 

Sprawdzę, ale to nie takie hop, bo tego w ustawieniach nie ma, trzeba byłoby się w kodzie grzebać, chociaż czy ja wiem, czy tak w prawym rogu źle - nieinwazyjne i pod ręką :). 

 

1 godzinę temu, Okie from Muskogee napisał:

Dobry patent z tym szałtem po prawej, ale nie wiem czy nie powinien być na początku, przed statusami. Taka jego idea, że uskutecznia się tam szybkie pogaduchy, a trzeba go szukać gdzieś w środku strony. No nie wiem, takie odnoszę wrażenie.

 

W sumie ma to sens - statusów wpadają co kilka godzin, shout z założenia powinien być bardziej aktywny, więc testowo daję na górę - widać i shouta i statusy. 

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko, jest możliwość wyłączenia potwierdzenia komunikatu, że na pewno chcesz mieć przeczytane forum? Wcześniej tego nie było, oznacz jako przeczytane i od razu trybiło bez tego potwierdzenia, a tutaj jest komunikat. Nie wiem jak Wam to rusza, jedynie tylko zapytałem. Nie powiem, trochę to wyprowadza z równowagi.

Odnośnik do komentarza

Ale męczycie z tym shoutem i statusami xD. Teraz jest zaje,biście.

 

Mam jeszcze kilka przemyśleń:

1. To co Velius zwróciłeś uwagę to nie jest tak, że nieprzeczytane tematy wciąż widnieją jako nieprzeczytane. Po prostu na nowej wersji forumka bardzo ciężko dostrzec różnicę między odczytanym a nieodczytanym. Dałoby się coś z tym zrobić, moderacjo? Dawniej to było zdecydowanie lepiej wyróżnione.

2. Serio jak ktoś dostanie warna to znikają jego posty? To jest... straszne. Naprawdę chcecie, żeby tak było?

3. Na liście tematów z nową zawartością nie ma avatarów osób, które jako ostatnie napisały. Są za to avatary założycieli tematów (nie wiem po jaką cholerę :P). Dałoby się to odwrócić może?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...