Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Mejm napisał:

Np. awatary odpowiadajacych w statusach sa zle wyswietlane, edycja posta ukryta w menu, oznaczanie przeczytanych tematow bez okienka potwierdzajacego. I ogolnie wolalem Eleganta, ten jest troche obly.

 

Jak juz paczowales 4 skorki to jedna wiecej chyba by nie zaszkodzila? Chyba ze te podbicia sa platne.

 

Trzeba kupic po prostu skorke, tamte stare juz powygasaly. Nie ze majatek, ale ze 25 dolcow wyjdzie, a naprawde nie znam forum, gdzie jest 10 skorek do wyboru, bo to w dluzszej perspektywie tylko problem, jak zaczna aktualizowac. 

 

Co do tego co wymieniasz to edycja ogolnie trafila do menu (tak sobie autorzy wymyslili), to oznaczanie chyba tez. Skin to raczej kolorki/uklad, a nie juz pojedyncze rozwiazania techniczne.

3 minuty temu, michal napisał:

imgur zostawia tylko link ;/

 

Mozesz wrzucic bezposrednio z tel/kompa. A jesli jakies imgury to trzeba wstawiac linki z rozszerzeniem .jpg lub .png, wtedy silnik forum od razu zmieni to na zdjecie. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Perez napisał:

Trzeba kupic po prostu skorke, tamte stare juz powygasaly. Nie ze majatek, ale ze 25 dolcow wyjdzie, a naprawde nie znam forum, gdzie jest 10 skorek do wyboru, bo to w dluzszej perspektywie tylko problem, jak zaczna aktualizowac. 

Spoko, po prostu pamietam, ze gdzies pisales, ze jak cos to te stare sie podbije do nowej wersji jak ich autorzy dostosuja je do nowego silnika. Zatem nie mowimy o nowych skorkach, tylko o starych, ktore wciaz mozna wybrac ale updateowanych. Nie wiem skad sie wzielo 10 skorek, chyba sie zle rozumiemy. Ale jesli trzeba kupic od nowa Eleganta dla wersji silnika 3.0 to olac to.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna sprawa i dziwne, że do tej pory nikt na to nie zwrócił uwagi albo nikomu nie przeszkadzało. Chodzi o cytowanie, a dokładnie o przycisk "+". Po kliknięciu czy to przypadkowo czy po prostu jeśli chcę zrezygnować z cytowania, to przycisk "x" pojawia się dokładnie na strzałce, która przewija na górę strony. Da się to jakoś przesunąć, żeby jedno nie nachodziło na drugie? Używam novusa, ale sprawdziłem kilka innych skórek i wszędzie jest tak samo.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

@PerezA da się?

 

W dniu 2.11.2020 o 07:29, Plugawy napisał:

Można zmienic tło dla cytowanej zawartości z białego na szary jaki jest w szybkiej odpowiedzi? Motyw Ciemny 4.5.

 

Wkurza to jak się korzysta zwłaszcza z telefonu w ciemnym pokoju. To białe tło wali po oczach a nie takie chyba jest zadanie ciemnej skórki.

Odnośnik do komentarza

Na Androidzie przeglądam na Edge. Na desktopie, jak widać, jest cymes. Cache wyczyszczone, standardowe środki zaradcze podjęte. Jeszcze 15 minut temu przeglądałem forum z fona, wróciłem z tematu na listę nieprzeczytanych postów i przywitał mnie taki komunikat. Nie powiem, serduszko stanęło na moment.

 

Zarówno po sieci komórkowej jak i po wifce ten sam komunikat.

 

Edit dwa: już jest ok.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...