Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Czy napewno wszystko jest ok z wyświetlaniem grafik w postach? Jak wrzuciłem ostatnio screena do topiku z Division2 to wyswietlił się jako odnośnik do strony a nie obraz.

 

A co dokładnie wkleiłeś? Już fixnąłem i jak wrzuciłem sam link to od razu na fotkę zmieniło. A U Ciebie było jakieś [url] i potem jeszcze [img].  

Odnośnik do komentarza

Jakie ustawienia masz na myśli? Staty są pod pierwszym postem dopóki Perez nie zdecyduje się ich wyłączyć.

W customizerze ja mam ustawiony przyklejony nagłówek, płynną szerokość i większą czcionkę. Możesz sobie jeszcze na głównej wrzucić boczny pasek (Statusy itp.) na prawą stronę.

W sumie można dograć jakieś tła do wyboru, może nawiązujące do konsol na górny panel.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Voytec napisał:

Czy tylko ja tak mam czy to jest jakiś błąd silnika?

Zrzut ekranu 2020-09-6 o 10.00.51.png

Zrzut ekranu 2020-09-6 o 10.01.15.png

 

Moze koronawirus? 

 

W dniu 2.09.2020 o 14:37, kanabis napisał:

Da rade jakos wylaczyc shouta na mobilce?

Lr59BYm.jpg

 

Wczesniej mialem tak fajnie statusy na cala szerokosc a teraz podzielone z shoutem ktory nikogo

teraz jest tak

 

00IX0Bi.jpg

No przyznam nie tego sie spodziewalem :reggie:

 

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś dedykowany widok dla statusów? Bo teraz jak chcę zobaczyć w powiększeniu jakiś obrazek to muszę wchodzić na profil danego użytkownika. Wcześniej była jeszcze możliwość zmniejszenia przeglądarki (przez co statusy się rozciągały na dole na całą szerokość okna), ale teraz to nic nie pomaga:

Spoiler

8AJsovt.png

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

W ustawieniach forumka zmieniłem sposób ładowania zdjęć na lazy load (zdjęcia dogrywają się przy przewijaniu) plus skórki zapisują się w pamięci podręcznej. Obie zmiany mają na celu przyspieszenie działania forum, ale gdyby coś nie banglało, to oczywiście informujcie. 

 

PS Z racji przebudowywania bazy forum czasami sypie błędem 502, ale to niebawem zniknie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...