Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Perez napisał:

Widzę dalej rzeźbicie z omijaniem filtra słów, który jest... wyłączony.

 

Doceniam, ale te wulgaryzmy bez znaków specjalnych wyglądają jakiś tak... surowo i brzmią ostro. To omijanie (już nieistniejącej) cenzury to nawyk. ;) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Perez napisał:

 

Poka screen. 

qtIhz3E.jpg

 

ten sam status u mnie na profilu i na stronie głównej. dodam tylko, że emotki w samych statusach się wyświetlają - nie w odpowiedziach na nie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krzysiekp392 napisał:

Dzięki mistrzu, działa. Dobrze, że jest tu ktoś taki, bo ze Squarem to ciężko nawet nazwę działu wynegocjować.

 

Nie szalejmy :). Nazwa to nazwa, warto temat przemyśleć. A to akurat był jakiś babol - wrzuciłem aktualkę wtyczki, jedno ustawienie zmienione i niby ma być OK. 

Odnośnik do komentarza

No na razie to wygląda tak, że Square dostaje argumenty od użytkowników, myśli, myśli i nic z tego nie wynika, bo uparł się przy swoim. W dodatku pomieszał miejscami działy poszczególnych konsol i też nie wiadomo jaki w tym sens, nikt o to nie prosił. OK, skoro konsole Sony też są od najnowszej do najstarszej, to widać, co chciał zrobić, ale jednak wygodniej się klika dział bliżej środka ekranu niż przy jego krawędzi, a nowe Xboksy i PS5 to obecnie najczęściej kilkane działy spośród całej grupy konsol (albo jest to tendencja stale rosnąca, nie mam statystyk), a teraz nie jest ani wygodniej, ani chronologicznie.

Odnośnik do komentarza

I widzisz, już uprzedzenia, od razu wina Square'a :). Akurat Square jest za starą opcją, więc jak zechce to sobie zmieni za jakiś czas :). 

 

Konsole poprzestawiałem ja. Jakoś dzisiaj akceptowałem nowy post dla PS5, wbiłem do działu, zaczynam go szukać i widzę PS5 gdzieś zakopane w środku między PS4 i bodaj PSP. Nie wiem, może wcześniej nie zwróciłem uwagi na to, no ale jaki to ma sens? Wszędzie gdzie masz najpopularniejsze rzeczy to wyrzuca się je na górę: nowe newsy na stronach, promowane oferty w sklepach/serwisach aukcyjnych. No nikt nie daje nowego newsa w środku strony. To samo na głównej - też nie zwróciłem uwagi, ale masz pokazane subfora i przy takim PlayStation miałeś od początku PSone, PS2, PS3... 

Odnośnik do komentarza

a to w takim razie przepraszam @Square , jakoś tak automatycznie połączyłem dyskusję o nazwach z przetasowaniem działów

 

co do działów z konsolami, to ja miałem na myśli to, jak jest teraz na głównej, bo po wejściu w dział "Sony" faktycznie jest lepiej ;) tylko nie wiem, czy większość w ogóle klika dział "Sony", a nie od razu konkretną konsolę

 

28 minut temu, Perez napisał:

To samo na głównej - też nie zwróciłem uwagi, ale masz pokazane subfora i przy takim PlayStation miałeś od początku PSone, PS2, PS3... 

tak, i wtedy ps5 nie było skrajnie na lewej stronie ekranu i wygodniej/intuicyjniej się to klikało. przynajmniej na pc.

 

pisząc o square'ze, głównie miałem na myśli nazwę działu najnowszych xboksów, czyli obecnie po prostu "Xbox", zamiast naturalnego "Xbox Series S|X", co bezskutecznie sugerują mu użytkownicy i tak naprawdę nie ma tutaj żadnego ISTOTNEGO argumentu, żeby dodatkowo mieszać

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Może na przyszłość nie zakładaj z góry.

 

Ale wiesz, że zmieniłem to na samo Xbox, bo użytkownicy tak chcieli, a nie pod swoje widzimisię? Poszła zmiana na próbę, są narzekania więc zmienimy ponownie na dłuższą nazwę.

Pierwotnie było Xbox Series bez żadnych modeli, bo tak wydało mi się lepiej/naturalniej, a czy tam będzie na końcu dopisek X|S to nie ma dla mnie większego znaczenia. Ogólnie jak ktoś widzi w nazwie Xbox Series to wiadomo, że chodzi o najnowsze wersje konsol, a czy w ich skład będzie wchodzić tylko X i S, czy też Y i Z to już nie ma znaczenia. 

 

BTW. Jakby ktoś szukał gier z serii Killzone, to znajdują się w odpowiednich konsolach Sony, a samo podforum poszło do kosza.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Square napisał:

Pierwotnie było Xbox Series bez żadnych modeli, bo tak wydało mi się lepiej/naturalniej, a czy tam będzie na końcu dopisek X|S to nie ma dla mnie większego znaczenia. Ogólnie jak ktoś widzi w nazwie Xbox Series to wiadomo, że chodzi o najnowsze wersje konsol, a czy w ich skład będzie wchodzić tylko X i S, czy też Y i Z to już nie ma znaczenia.

No to zmień już tę nazwę na Xbox Series S|X i niech się ta telenowela skończy, bo ta dyskusja jest niepotrzebna, a nie wyobrażam sobie narzekań i jakichkolwiek "ale" na taką formę. Dla każdego poza Tobą jest to oczywista opcja i już dawno temat byłby zamknięty, ale Ty "nie widzisz potrzeby wymieniania modeli, więc nie" i stąd całe zamieszanie i zbędne gównoburze. Samo "Xbox Series" jest jak najbardziej czytelne, ale to nie jest nazwa żadnej z konsol i samo w sobie jako nazwa jest niepoprawne. Estetyczny niuansik i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...