Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

@Square da się zrobić tak żeby filmiki z końcówką mp4 z automatu ładowały się w postach/statusach żeby nie kombinować ze streamable czy konwerterami na gify?

W sensie wrzucam taki link https://thumbs.gfycat.com/AcceptableChubbyEquestrian-mobile.mp4 i podgląd żeby silnik forum ogarnął?

Odnośnik do komentarza

To fakt, że w podglądzie dubluje niemiłosiernie. Jak chcesz przeczytać pełną dyskusję to musisz wejść w profil użytkownika albo czytać z poziomu Nieprzeczytanej Zawartości ustawiając filtr na Aktualizacje statusu. Nieintuicyjne i zdecydowanie do poprawki.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Shago napisał:

Czy to silnik forum jest skopany i bez ingerencji "Invision Community" nic się nie da?

To wina wtyczki Statusów na główną, a nie forumka.

 

36 minut temu, Bzduras napisał:

albo czytać z poziomu Nieprzeczytanej Zawartości ustawiając filtr na Aktualizacje statusu. Nieintuicyjne i zdecydowanie do poprawki.

Polecam zapisać sobie taki filtr jako osobny kanał aktywność, dużo lepiej przeglądać Statusy tam niż na głównej.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, czapa napisał:

Jak zrobić żeby sygnatura była odnośnikiem? Mi się pojawiają obrazki ale nie da sie kliknąć?

Ustawienia konta -> Sygnatura -> klikasz na obrazek, żeby go zaznaczyć -> klikasz przycisk Odnośnik -> wklejasz link, gdzie obrazek ma prowadzić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odnośnie Statusów zobaczymy co da się zrobić po aktualizacji.

 

11 godzin temu, Shen napisał:

Ja już straciłem nadzieje, że ogarną to, że mnie wrzuca do pierwszego posta na stronie zamiast do ostatniego nieprzeczytanego.

No nie wiem co mam Ci powiedzieć, bo odkąd napisałeś, że masz z tym problem to ani razu nie udało mi się tego odtworzyć, bo zawsze wrzuca do ostatniego czytanego posta. Czy to temat w którym się pisało, czy taki do którego ostatnio się zaglądało dawno temu. Usuwałeś ciastka/sprawdzałeś inną przeglądarkę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...