Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Przemas10pl napisał:

Tak samo mam ze sygnaturą?? O co tu kaman? Pomoże kto?

Cześć Przemek! Na forum musisz wkleić tylko link do samego obrazka, na przykład z Twojej sygnatury:

https://card.exophase.com/1/1655981.png

Zauważ, że adres kończy się rozszerzeniem pliku, w tym przypadku .png. Jeśli tak właśnie go wkleisz to pojawi się ładny obrazek:

 

1655981.png

 

Natomiast jeśli ma on być "klikalny" i chcesz, żeby prowadził do Twojego profilu to musisz kliknąć na ten obrazek, użyć funkcji "Odnośnik" i tam wkleić rzeczony link. Obrazek wyżej np. zaprowadzi Cię do google.pl. 

  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bzduras napisał:

Natomiast jeśli ma on być "klikalny" i chcesz, żeby prowadził do Twojego profilu to musisz kliknąć na ten obrazek, użyć funkcji "Odnośnik" i tam wkleić rzeczony link. Obrazek wyżej np. zaprowadzi Cię do google.pl. 

 

Dzięki Wielkie :good2:Na konkurencyjnym forum, które już dawno wymarło byłbym od razu zwyzywany od kaleki życiowego ale widzę, że tutaj całkiem inna atmosfera panuje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy jest taka możliwość aby osoba, którą wrzucę do ignorowanych nie miała możliwości oddania na mnie minusa? Myślę, że pomogłoby to całemu forum bo pewnie każdy ma jakiegoś antyfana i obecnie chyba nie ma możliwości aby temu zaradzić. Czyli ktoś może zjechać drugiej osobie po rankingu w przeciągu zaledwie kilki dniu rozdając wszystkie swoje minusy a tak wrzuciłoby się taką osobę do ignorowanych i wtedy ktoś taki miałby blokadę na wystawienie minusa.

 

Chyba, że już coś takiego jest na forum a ja o tym nie wiem.

 

 

  • Haha 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jprdolę znowu temat minusów wypływa, ludzie czy te minusy/plusy na gierkoforum dla dzieci naprawdę ma wpływ na wasze życie? Czy przy 10 minusach dziennie pała przestaje stawać, a 5 plusów powoduje erekcję?

Proponuję każdemu, kto następny wyjdzie z płaczem o te yebane minusy obligatoryjnie przez kilka dni dla zasady walić minusy niezależnie od zawartości i treści jego postów.

Kto wcześniej płakał? Soul bodajże i wtedy minusy jebły na niego niczym grom z sierpniowego nieba i się wyleczył. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Już widzę te obrażanie się za minusy i blokowanie :gayos:  Zresztą patrząc po twoim kącie nie ma czegoś takiego jak piszesz. Napiszesz coś głupiego to lecą minusy, magii w tym nie ma. Antyfana się jeszcze nie dorobiłeś. Kanabis kiedyś miał :pawel:

 

Uwierz mi, że kilku już mam. Jeden aktualnie siedzi na banie ale zostało jeszcze 2-3 tak lekko licząc.

1 godzinę temu, Boomcio napisał:

Jprdolę znowu temat minusów wypływa, ludzie czy te minusy/plusy na gierkoforum dla dzieci naprawdę ma wpływ na wasze życie? Czy przy 10 minusach dziennie pała przestaje stawać, a 5 plusów powoduje erekcję?

Proponuję każdemu, kto następny wyjdzie z płaczem o te yebane minusy obligatoryjnie przez kilka dni dla zasady walić minusy niezależnie od zawartości i treści jego postów.

Kto wcześniej płakał? Soul bodajże i wtedy minusy jebły na niego niczym grom z sierpniowego nieba i się wyleczył. 

 

 

To zwykłe pytanie o działanie tego forum. Ten temat to Silnik Forum więc chyba we właściwym miejscu zapytałem.

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie chcę robić offtopu i nie chcę więcej spamu w tym miejscu więc powtórze - czy jest możliwość zmodyfikowania silnika forum aby blokada  konkretnego użytkownika wyłączała mu opcję do minusowania osoby, która mu tą blokadę nałożyła?

 

Nie wpisujecie się w tym temacie jeżeli nie macie nic sensownego do napisania typu czy mi się należało czy nie. Jeżeli to jest ciągle ta sama osoba to dla mnie odpowiedź jest oczywista, że nie należało tylko to kwestia robienia na złość. 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...