Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Ta komuna to po to, żeby się nowi nie bali, czy o co chodzi?
Przecież tu praktycznie nikt nowy nie zagląda, bo formuła forum jest nowym pokoleniom obca - większość nowych nicków wpadła tu max dwa razy, zadać jakieś facebookowe gówno-pytanie, które normalni ludzie olali i już więcej się nie udzielała.
Tu nikt nowy się nie zadomowi, a większość z tych niby aktywnych "rookies" to jakieś altery, więc nie wiem, po co jednym posunięciem wchodzić w dupę ludziom, których i tak tu nic nie przyciągnie, jednocześnie wkurwiając starych użytkowników, którzy utrzymują to forum przy życiu :dunno:

Odnośnik do komentarza

No no, przepraszam, nikogo nie chciałem urazić, czasem traktuję Was jak kolegów i zapędzam się w żartach, które były ok w latach 90. ale teraz to już sztryms.

 

A może to nasza NATURA GRACZA się odzywa i lubimy widzieć "progres" nawet na forum? Bossów do pokonania tutaj nie ma, ale chociaż popatrzeć jak EXP rośnie można. Niektórych pewnie to motywuje, a skoro taka motywacja skutkuje postami i zawartością, czyli zyskiem dla wszystkich na forum, to jaki jest sens to usuwać?

Nawet ten zaokrąglony licznik jest jakiś bez wyrazu.

Wciąż myślę, że to niezamierzony efekt i jak tylko pojawi się taka możliwość, to wróci poprzednia estetyka.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2021 o 13:01, Soban napisał:

Statusy też by można naprawić, bo odpowiedzi sie dubluja. No ogólnie jest bajzel straszny po tej aktualizacji.
Chyba jacyś spadochroniarze z cdp red maczali w tym palce, bo śmierdzi ich kunsztem developerskim. BADOSKI ODBIERDOL SIE OD FORUMKA!!!

:this:

Mógłby ktoś te statusy naprawić, dublowanie i tak jak pisałem wcześniej, jak chce napisać nowy status to wrzuca mi rzeczy z poprzednich. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2021 o 22:00, Kmiot napisał:

A tak naprawdę to chciałem zapytać @Perez co tam u Ciebie Mordeczko.

Czym się tam teraz zajmujesz i kiedy wracasz do PE i do nas, bo tęsknimy.

 

Klikam sobie po Waszym ulubionym PPE i tak czas mija :D. 

 

A PE jak widzisz działa prężnie, więc po co generować koszty w tych trudnych czasach kapitalizmu! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...