Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Tak oto jednym machnięciem ręki wszechwładnej tzw randomy zostały zrównane z liderami opinii. Jak w utopijnym marzeniu Marksa i im podobnych, wszyscy e-towarzysze, wszystkie ludzie forumowe są sobie równe! Społeczeństwo bezklasowe! Przynajmniej wizualnie na pierwszy rzut oka. 

Teraz aby wiedzieć z jakim tuzem ma się do czynienia i jak istotnej forumowej jednostce się odpisuje, trzeba będzie zinwigilować profil tegoż osobnika :hi:

Odnośnik do komentarza

Cos jest zje.bane z indykacja przeczytanych tematow.

 

Moj post jest ostani - temat nieprzeczytany

W temacie na bank sa moje posty - temat oznaczony kropka zamiast gwiazdki czyli ze jeszcze sie w nim nie wypowiadalem

 

W statusie Square'a o upgradzie forum wpisy sie zdublowaly.

 

Nie wspomne o tytule pod awatarem.

Odnośnik do komentarza

Też tak macie, że musicie się zastanowić czy dać plusa czy nie? Kiedyś wiadomo liderzy opinii z 4 cyfrową liczbą plusików to od razu się dawało plusika/pucharek/haha, a teraz trzeba nick przeczytać by wiedzieć czy git czy frajernia. Nie ułatwia to szukania wzorców dla nowych użytkowników albo tych przebudzonych co zaczęli pisać po latach hibernacji.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Ja to dzisiaj sie czuje wyplukany. Mam chyba zjazd. Nawet nie pamietam komu rozdalem relacje. Bardzo intensywny dzien na forum. Alohagate dostarczyla. Ostatnio tak sie czulem na forumku po fame mma 2. Nizsza klasa pisze jaki to regres forum a mi sie wydaje ze ostatnio mocno w gore

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To co z tymi plusikami i normalnym licznikiem postów? Wrócą, czy nie?
Bo strasznie chujowo teraz wszystko wygląda i jakby motywacja do pisania mi spadła - lubiłem widzieć, ile mam postów i że się zbliżam do kolejnego tysiaka, a rosnąca liczba zielonych plusików też motywowała do dalszego pisania.
W imię czego ta gówniana zmiana? :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...