Skocz do zawartości

Skórki do nowego forumka


Najlepszy skin dla forumka to...  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy skin dla forumka to...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07.09.2020 o 08:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na ajfonowym Safari (a więc i wszystkich innych przeglądarkach, jak np. Chrome) główna strona na wszystkich skórkach 4.5 i jasno-ciemnym 4.4 (więcej mi się nie chciało sprawdzać) coś się pozwala przewijać lekko na boki. Tak jakby strona była o parę pikseli za szeroka, by idealnie się wpasować na szerokość i zablokować przewijanie horyznotalne. Podfora i tematy już w porządku.

 

A, po wygaszeniu telefonu, czy wysłaniu przeglądarki w tło, po powrocie strona potrafi się z kolei zawęzić za mocno i zajmuje za mało miejsca, jest wolne po prawej. Nawigacja między tematami czy odświeżenie nie poprawia tego, co ciekawe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na iOS wszystkie przeglądarki i tak muszą korzystać z tego samego silnika, więc sądzę, że będzie to tak samo na wszystkich wyglądało - prócz może jakiejś Opery Mini, co po drodze modyfikuje strony trochę.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, raven_raven napisał:

A, po wygaszeniu telefonu, czy wysłaniu przeglądarki w tło, po powrocie strona potrafi się z kolei zawęzić za mocno i zajmuje za mało miejsca, jest wolne po prawej. Nawigacja między tematami czy odświeżenie nie poprawia tego, co ciekawe.

U mnie jest tak jak piszesz, czyli trochę zawężony obraz i po przesunięciu w lewo jest już nieduża "szara strefa". Źle to ująłem wcześniej, bo rozszerzenia u mnie z kolei nie ma. No i korzystam z androida a nie iOS jakby co 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Wygląda ok u mnie, fajny skin. Nieprzeczytana dalej ładuje się jakby chciała, a nie mogła, ale to raczej nie zasługa skórki. Jak na razie wszystkie funkcjonalności są i nie robią problemów, chyba zostanę przy niej na dłużej, zwłaszcza, że na mobilce prezentuje się zacnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...