Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pograne na myszce i klawiaturze: jest trudniej niż na padzie, bo jednak brak wspomagania w celowaniu, a zabijanie strafe'owców (wciąż popularna taktyka) na padzie wchodzi jednak ładniej. Popróbuję na dniach na padzie.

 

Swoją drogą: ktoś gra cross czy pozamykaliście się w platformach?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Szymek napisał:

A kogo wgl warto śledzić na yt z Halo? 

Zależy co cię interesuje, singiel, multi czy to i to. Społeczność Halo jest ogromna

 

Ale jeśli chodzi o multi, to ten koleś nagrywa spoko merytoryczne materiały, gdzie rozbija na czynniki pierwsze różne mechaniki i strategie w Halo. Tu akurat materiał, trochę nie w jego stylu w którym movement Halo do Titanfalla, którego z tego co wiem jesteś fanem

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Pograne na myszce i klawiaturze: jest trudniej niż na padzie, bo jednak brak wspomagania w celowaniu, a zabijanie strafe'owców (wciąż popularna taktyka) na padzie wchodzi jednak ładniej. Popróbuję na dniach na padzie.
 
Swoją drogą: ktoś gra cross czy pozamykaliście się w platformach?
Z tego co widziałem wczoraj na kompie jak podłączysz pada nie ma AA więc nic ci to nie da.
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, WisnieR napisał:
29 minut temu, Paolo de Vesir napisał:
Pograne na myszce i klawiaturze: jest trudniej niż na padzie, bo jednak brak wspomagania w celowaniu, a zabijanie strafe'owców (wciąż popularna taktyka) na padzie wchodzi jednak ładniej. Popróbuję na dniach na padzie.
 
Swoją drogą: ktoś gra cross czy pozamykaliście się w platformach?

Z tego co widziałem wczoraj na kompie jak podłączysz pada nie ma AA więc nic ci to nie da.

 

Jooo, ale pamięć mieśniowa robi swoje. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, UberAdi napisał:

Ale to jest miód. Skończyłem właśnie 10 placementów grać, dało mnie do Platinum 1. Jaka jest najwyższa ranga?

 

Najwyższy obecnie jest Diament, ale w Halo 5 powyżej był Onyx (chyba od 2500 - 201) i top 200 graczy dostawało Champion. Zakładam, że system prędzej czy później wróci. Liczby są orientacyjne, ale dość precyzyjne.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Swoją drogą: ktoś gra cross czy pozamykaliście się w platformach?

 

Ja gram crossplatform :lapka: ale póki co parę szybkich meczyków bez rankedów, troche na m+k, trochę na padzie i jednak co pad to pad. Bardzo fajnie się w to gra, magnum jest boski. 

10 minut temu, UberAdi napisał:

Grindowanie challangy żeby dostać jeden naramiennik tak średnio satysfakcjonuje.

 

A co byś chciał dostać w takiej grze? Moim zdaniem bardzo dobrze dla graczy, że w passach są same kosmetyki, gorzej dla żywotnosci gry i MSu bo jednak jest coś co stymuluje graczy aby w dany tytuł grać dłużej ale ja tam sie ciesze, że Halo jest Halo i do dalszej gry motywuje po prostu fajny gameplay. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, sprite napisał:

Nie. Na każdy sezon będzie raczej oddzielny pass. Tak jak w Warzonie.

 

Przed premierą wspominali coś o "jednorazowym zakupie". W sumie 42zł na pół roku (bo do maja 2022) to żaden pieniądz.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, devilbot napisał:

Dzisiaj zagrałem pierwszy raz. Nie wróżę długiego życia tej grze. Mało kontentu zwyczajnie chociaż gameplay sztos.

6 lat w produkcji a gdzie jakieś opcje kustomozacje czy mapy inne niż z edytora. Nie podoba mi się na dzień dzisiejszy ale pogram pewnie trochę.

W CSa ludzie grają 5 map na krzyż od 20 lat i jakoś gra żyje i ma się dobrze. W grach kompetetywnych chodzi o jak największe zmniejszenie rng, a granie tych samych map pozwala się ich uczyć.
Ja tam wolę cisnąć 5 map i coraz lepiej ogarniać niż mieć w rotacji 50 z call of duty by tylko se na pałe postrzelać, bo nikt normalny nie zapamięta layoutu tylu.
Jedynie do bit team battle by mogli dać jakąś drugą mapę w innej stylistyce, bo ta co jest jest mega generyczna z wyglądu i dość nudna przez to.

Battle passa wziąłem na islandi by mieć dodatkową motywację, ale serio nie wygląda to najlepiej. W takim fortnite to mega różnorodne rzeczy są do odblokowania, ale tu halo swoją stylistyką ma trochę bata ukręconego na dupe z defaultu, bo ile można wymyślić ciekawych wariantów spartan armora? Szczerze mogliby dać banished brute i elite jako drugą frakcję i dostosować ich hitboxy do spartańskich to wtedy by były lux skiny.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, bluber napisał:

A co byś chciał dostać w takiej grze? Moim zdaniem bardzo dobrze dla graczy, że w passach są same kosmetyki, gorzej dla żywotnosci gry i MSu bo jednak jest coś co stymuluje graczy aby w dany tytuł grać dłużej ale ja tam sie ciesze, że Halo jest Halo i do dalszej gry motywuje po prostu fajny gameplay. 

Skórki, coś co fajnie wygląda. To chyba oczywiste, że wygląd sprzedaje kosmetyki w grach. Te z battlepassa to nic interesującego i tyle

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Soban napisał:

30zł mi mbank pobrał, kurs google 28,90, więc najs hajs

Ty masz zwykłe konto i zwykłą debetówke u nich? Raz mi pisałeś, że nie kroją duzo za przewalutowanie. Patrze na jakas tabele na ich stronie i jest 3%-6%, ale boje sie jakiegos ukrytego haczyka w stylu *minimalnie 50zl, bo i cos takiego kiedys widzialem u nich.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Ty masz zwykłe konto i zwykłą debetówke u nich? Raz mi pisałeś, że nie kroją duzo za przewalutowanie. Patrze na jakas tabele na ich stronie i jest 3%-6%, ale boje sie jakiegos ukrytego haczyka w stylu *minimalnie 50zl, bo i cos takiego kiedys widzialem u nich.

Zwykłe konto zwykły basic mastercard od nich. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...