Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

ostrość obrazu, tekstury i płynność tak jak piszesz na pewno na plus i tu nie ma się do czego przyczepić. Oświetlenie też wypada bardzo fajnie. Słabo wyglądają moim zdaniem dalsze plany, gdzie widać niski LOD i uproszczenia związane z oświetleniem (a raczej brak oświetlenia), co widać tutaj np.

 

4r2wiF8.png

 

no ale dość już pisania o grafice, mam wrażenie że żadna inna gra nie ma tak drobiazgowo analizowanej oprawy  xD 

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

Forze Horizon 5 też trzymają a wygląda obłędnie.

 

Nie no, gdzie Rzym, a gdzie Krym. Playgound odpowiadają za najlepsze technicznie gry na Xboxa, a 343i to powinno odpowiadać za defraudacje pieniędzy spółki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, devilbot napisał:

Forze Horizon 5 też trzymają a wygląda obłędnie.

 

W dalszych planach też LOD nie powala i z goła jest bardzo podobnie, lepiej ale nie wiele FH5 na pierwszym planie wygląda kozacko ale ma też swoje słabsze lokacje zupełnie jak ta tu na screenie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Myślę, że w zamkniętych lokacjach będzie nawet bardzo dobrze, ale gea wyłoży się na open worldzie.

 

Właśnie na odwrót, to w zamkniętych lokacjach, które są z natury rzeczy ciemniejsze, od razu rzucają się w oczy rzeczy o których pisałem. Na otwartej przestrzeni i w trakcie dnia mało kto zauważy, że coś tam nie rzuca światła i przeciwnicy nie mają cieniowania, natomiast w ciemnych lokacjach widać to już na pierwszy rzut oka, że np. granat plazmowy, który świeci się na niebiesko nie rzuca żadnego światła na podłogę na którą spadł.

Odnośnik do komentarza

https://halohub.gg/2021/11/12/breaking-news-halo-infinite-multiplayer-surprise-launch-november-15th-new-evidence/

 

Sporo wskazuje na to, że to jednak prawda z tym poniedziałkiem. Serwery ponoć już są uruchomione i udało się dotrzeć do danych mówiących o starcie 1 sezonu nazwanego "Heroes of Reach" właśnie 15 listopada

 

Cytat

Some of our sources (That we can’t name to protect their identities) told us to have a dig around in the data that we can pull from 343i’s servers and here is what we found!

Halo Infinite Data Services are now Online!
Halo Infinite Season 1 “Heroes of Reach” starts on November 15th
There is more still too! 

The data we found also listed start dates for the newly announced “Fracture” events, along with a name “Tenrai” for this seasons fracture events. The dates we found are as follows.

 

Week 1: Nov 23rd – Nov 29th, 2021
Week 2: Jan 4th – Jan 10th, 2022
Week 3: Feb 1st – Feb 7th, 2022


So what does this all mean?

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Lord Protector napisał:

 

W dalszych planach też LOD nie powala i z goła jest bardzo podobnie, lepiej ale nie wiele FH5 na pierwszym planie wygląda kozacko ale ma też swoje słabsze lokacje zupełnie jak ta tu na screenie. 

zrobiłem podobnego screena w FH5 na XSX i w trybie fotograficznym  podobnie to wyglądaforza.thumb.jpg.f3aa7ce74de581e11283e4bd9a9b7bf0.jpg

 

Żeby nie było że szkaluje Godrizona, moim zdaniem to przepiękna gra, zdecydowanie najładniejsza w jaką przyszło mi zagtrać, ale podobnie jak Halo Infinite też ma słabsze i gorzej wyglądające fragmenty. 

 

Odnośnik do komentarza

Z tym, że ten screen z Forzy wygląda bardzo naturalnie, oświetlenie i cień na dalszym planie wyglądają jak trzeba. Na screenie z Halo szczególnie drzewa wyglądają tak jak wspominałem wcześniej, jak w starym Skyrimie

vanilla3.jpeg

 

Ale właściwie od dawna było wiadomo, że graficznie będzie przeciętnie. Siłą tej gry będzie multi i pod to grafika jest zrobiona idealnie ponieważ jest "czysta", nie ma natłoku efektów i niepotrzebnej szczegółowości jak w ostatnich BFach gdzie czasem ciężko dostrzec przeciwnika.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...