Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Większość terenu będzie taka jak na pierwszych materiałach. Będą jeszcze górskie szczyty (Na mapach widać, że mogą być ośnieżone), bagna, pustynie i porzucone pola bitew + struktury Forerunnerów i rozległe sieci jaskiń. Będzie cykl dnia i nocy, co ciekawe, to cały pierścień jest modelem 3D przez co gdy słońce będzie zachodziło za pierścieniem, to będzie powodować zaćmienie. Będzie wiatr o zmiennym natężeniu oraz dynamiczne mgły. Chmury to również dynamiczne modele 3D więc będą rzucały dynamiczne cienie co zresztą widać na niektórych materiałach.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Daddy napisał:

Niestety chyba nie, nigdzie to się nie przewijało :/

 

a co do multi od 15ego to ludzie piszą że jednak później wyjdzie.

Ciekawe, jeśli nie wyjdzie to ból dupy w internecie będzie niesamowity biorąc pod uwage jak bardzo ludzie napompowali balon z hajpem :pawel:

 

Ponoć z danych na serwerach które niedawno odpalili wynika, że dziś juz prawdopodobnie testują online. Może przed premierą jutro a może to jakieś dłuższe wewnętrzne testy przed premierą w grudniu. Jutro się okaże.

 

pnnqphjkkkz71.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja z dystansem podchodzę do tych plotek, bo to wszystko  brzmi zbyt pięknie żeby było prawdą, że ot tak nagle przyspieszą premierę multi o kilka tygodni. Podejrzane wydaje mi się też jak często zmienia się wersja zdarzeń ("jutro premiera potwierdzone info, a  nie jednak później"). Moim zdaniem ruch na serwerach, który został odnotowany może też oznaczać, że po prostu recenzenci już sobie grają w grę, a niekoniecznie fakt że jutro gra zostanie wypuszczona dla wszystkich.

 

 

Ale fakt ludzie w internetach już się mocno nahajpowali. Sam temat o tej teorii spiskowej, na reseterze o tym liczy już kilkadziesiąt stron i ponad 1700, a subreddit Halo pisze w tym momencie tylko o tym. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojawiły się 3 nowe, nie wyciągnięte nigdzie do tej pory kawałki z Infinite, na kanale tego typa:

Analogiczna sytuacja była w przypadku testów flight z których wyciągano utwory zawarte w menu. Także jest cień szansy, że coś jutro wpadnie dla wszystkich. Lub druga opcja - skoro część mediów już położyła łapy na kampanii, to bardzo możliwe, że jakiś portal jest źródłem wycieku.

 

A, no i czy wspomniałem, że powyższy utwór jest ZA JE BISTY? :fsg: 

Mój osobisty licznik hajpu przekroczył wszystkie możliwe normy i zamierzam wyruchać OST oraz samą grę w każdy możliwy otwór.

 

E: dobra, nie zauważyłem, że juz wcześniej było nieco info o soundtracku.

 

E2: jest i on

 

E3:

1:46:23 "never tell me the odds"

 

Gareth Coker ty chory skurwielu :fsg:

 

Ten wyciek potwierdza to, co od dawna przeczuwałem - Halo w końcu brzmi jak Halo i jeżeli reszta gry utrzyma ten sam poziom, a wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że tak właśnie będzie, to duża szansa, że przed nami najlepsze Halo od... 20 lat?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...