Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, wojtas011 napisał:

Pograne :( 

"Microsoft basic render driver was chosen as graphics device. Please ensure you have a directx 12 compatible graphics adapter and have installed the latest drivers provided by the manufacturer"

 

Może do chmury wrzucą

 

a jaka grafika?

Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, MaLeKrSkr said:

U mnie dzisiaj o dziwo zapierdziela na SeXie - 25GB zaciągnęło w 13 minut; w szoku jestem :-)

U mnie jakoś podobnie, normalnie do 300-400 Mbps dochodziło, czyli jak zwykle.

 

Pograłem dobre 2 godzinki, świetnie się gra, aż szkoda kończyć. I to niby jest teoretycznie beta? Wszystko śmiga, na razie żadnych bugów, płynnie, mecze znajduje od razu, rangi idą, osiągnięcia wpadają. Jaka miła odmiana po wtopie z 2042. Nawet scoreboard jest :xboss:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, falcon87pl napisał:

Przepraszam bardzo, co to ma być? Żadnego aim assist? Brak sbmm, żebym mógł pograć z leszczami na swoim poziomie? TTK tak duże, że ktoś może się obrócić i oddać? Co więcej, zabić?!
 

To moi drodzy nie jest gra na miarę roku 2021! :sapek:

EDIT: No i brak BR :kaz:

to chyba był ironiczny post ;)

Długi TTK to raczej plus i coś co wyróżnia Halo wśród fpsów na rynku, bo starcia 1 vs 1 wygrywa zazwyczaj ten kto jest lepszy, a nie kto pierwszy zacznie strzelać. Z powodu braku Battle Royale nie płacze bo mnie nie interesuje, a co do Skill Based Machmaking to z tego co wiem w Halo Infinite jest taki system

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MaLeKrSkr napisał:

I teraz pytanie - jak się zdobywa tą walutę? Można w grze jakoś, czy trzeba realną kasę na to wydać?

trzeba wydać realną kasę

 

3 minuty temu, MaLeKrSkr napisał:

Przepustka to tylko elementy kosmetyczne tak, które będzie można zdobywać nawet po zakończeniu sezonu?

tak

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

to chyba był ironiczny post ;)

Długi TTK to raczej plus i coś co wyróżnia Halo wśród fpsów na rynku, bo starcia 1 vs 1 wygrywa zazwyczaj ten kto jest lepszy, a nie kto pierwszy zacznie strzelać. Z powodu braku Battle Royale nie płacze bo mnie nie interesuje, a co do Skill Based Machmaking to z tego co wiem w Halo Infinite jest taki system

No oczywiście że sarkazmem poleciałem :D

 

Gra jest ZAJEB*STA! Dobrze że po sprawdzeniu BFa wytrzymałem i nie kupiłem coda, a było już blisko :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Basior napisał:

Z racji grania głównie kampanię zadam takie pytanie - jak w to nie być totalny lujem? Co polecacie do obczajenia dla nooba multikowego? Jakieś tutoriale? Wyłączenie myszkowców (jak?)?

 

Mimo to gra się fajnie, ale po 4 dostaniach w du'pę wróciłem do Forzy :D

Polecam grać jak najwięcej i to teraz gdy bedzie największa baza graczy, w tym mnóstwo nowicjuszy,bo z czasem próg wejścia będzie coraz wyższy.Poznanie map to w Halo podstawa, a na początek myślę,że dobrym pomysłem może być robienie dowolnemu koledze za skrzydłowego i prowadzenie z nim ognia.Nie dość,że prawdopodobieństwo zgonu znacznie zmaleje to asysty i kille też będą wpadać. W Halo zawsze lepiej z teammatem u boku niż a'la rambo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Narazie to tylko beta. Ale po pierwsze gdzie są wszystkie tryby gry ze wcześniejszych części??? Gdzie lone Wolf, team doubel, multi team, neutral assoult, swat itp. gra ma model f2p więc nie ma co się martwić o ilość ludzi na serwerach. 343 zapowiedziało 23 mapy na premierę więc może jednak 8 grudnia dostaniemy więcej contentu. Narazie straszna bieda jeżeli chodzi o content. Mamy tylko 10 map z czego 3 na btb. I tylko trzy tryby gry. Nie rozumiem połączenia team slayera i objective razem. Brakuje głosowania nad wyborem map. Powinno być jak w Gearsach masz dwie mapy do wyboru a jak jest remis wczytuje się trzecia losowa.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...