Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Samą grą się bardzo jaram, w multi gra się świetnie, chcę też poznać dalszą historię. Natomiast wypuszczają już chyba 3 film, na którym korzystają z tych samych ujęć, jakby nie mieli co więcej pokazać. Do tego te same tereny. Żeby nie było tak, że cała gra będzie tak wyglądała. Trailer też jakoś bez szału, większe wrażenie zrobił na mnie zwiastun z 5. Wiadomo, że tam były wstawki CGI, ale robiło to robotę.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, easye napisał:

No trailer mega zachęca do gry, nie powiem, dowiezli te Halo, wszyscy spodziewali się crapa, a będą oceny  powyżej 9.:banderas:

 

Wciąż obstawiam, że bedzie najmocniejsze 83 w historii, bo grafika, bo nuda w otwartym świecie, bo czuć że to nie Bungie.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Cedric napisał:

Bardzo przeciętny ten zwiastun - w ogóle z tych materiałów promocyjnych mam od pewno czasu, że w kampanii akcja dzieje się cały czas w tych samych lokacjach. :D

 

No nic, mam nadzieję że po prostu dobrze ukrywają niespodzianki.

Myślę, że celowo wykorzystują jedynie sam początek gry do zrobienia trailera(+ gameplay z pobocznych aktywności), trochę na modłę trailerów seriali, gdzie 80% fragmentów jest zaczerpnięte z 1-2 odcinka. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam się z Cedriciem zgadzam - las iglasty i góry. Jak ma tak wyglądać cała mapa to mocne rozczarowanko, dla mnie najbardziej generyczny "biom" jaki może istnieć.

 

No ale sprawdzi się za jakiś czas, chociaż wciąż mam potężne obawy co do kampanii - długi czas produkcji, optymalizacja pod 4 sprzęty i PC-ty, otwarty świat, zawirowania kadrowe w trakcie developingu i do tego pierwsze podejście Halo do otwartego świata od developera którego autorskie gry były raczej dobre w porywach. Nie możemy zapomnieć o fatalnej prezentacji z 2020. No zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Mnie się ten biom bardzo podoba, bo pięknie nawiązuje klimatem do klasycznego Halo Combat Evolved i ikonicznej misji dla całej serii.

Halo: CEA is now available in The Master Chief Collection on PC | Page 6 |  ResetEra

 

no ale zgadzam się że przydałaby się większa różnorodność, bo jeśli cała gra rozgrywać się w takim klimacie to prędzej czy później wkradnie się znużenie. No ale mam nadzieje że trailery nie pokazują wszystkich miejscówek i nie zdradzają wszystkiego.

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Hum napisał:

Swoją drogą, czy po premierze będą dorzucać jeszcze jakieś mapy?

Oczywiście to w końcu gra usługa więc o wsparcie możemy być spokojni :asax:

 

Będą nowe mapy, tryby i bronie do multi. Co ciekawe moduł fabularny/kampanii też ma być rozwijany

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja tam się z Cedriciem zgadzam - las iglasty i góry. Jak ma tak wyglądać cała mapa to mocne rozczarowanko, dla mnie najbardziej generyczny "biom" jaki może istnieć.

 

No ale sprawdzi się za jakiś czas, chociaż wciąż mam potężne obawy co do kampanii - długi czas produkcji, optymalizacja pod 4 sprzęty i PC-ty, otwarty świat, zawirowania kadrowe w trakcie developingu i do tego pierwsze podejście Halo do otwartego świata od developera którego autorskie gry były raczej dobre w porywach. Nie możemy zapomnieć o fatalnej prezentacji z 2020. No zobaczymy.t

 

Ty w ogóle widziałeś jakieś filmiki z tej gry, oprócz tej prezentacji z 2020 roku?

Jak zdarta płyta powtarzasz co stronę te same teksty, a w sieci latają dziesiątki filmików które przeczą temu co mówisz. Jak nie chcesz filmików, to przecież masz masę zapowiedzi tekstowych w których ludzie odnoszą się do Twoich obiekcji.

 

Przecież ta gra oferuje taki sandbox zachowań i możliwości rozgrywki jak żaden inny FPS. Jedyna obawa z jaką można się zgodzić to "monotonia" wizualna, ale inteligencja przeciwników, ilość broni, ich zróżnicowanie(zarówno przeciwników jak i broni), mnogość rozwiązań jak podejść do danej misji. pełny cykl dobowy i związane z nim zachowania przeciwnikow. No kurde, w tej grze chyba będzie się tylko nudził Janusz gejmingu którego maxem jest trzymanie gałki do przodu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, zloto napisał:

Ty w ogóle widziałeś jakieś filmiki z tej gry, oprócz tej prezentacji z 2020 roku?

 

Myślę, że widziałem najważniejsze pokazy i mamy tam głównie las liściasty i bazy (a raczej ich wnętrza). Coś mnie iminęło?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zloto napisał:

Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź.

 

Zgadzam się co do monotonii wizualnej i pewnie cała gra będzie miała taką specyfikę wizualną.

Ale jeśli chodzi o całą resztę, gameplay loop, moment to moment actions, wizję gry to jest kilka półek wyżej niż inne gry 343.

 

Kolego, mój główny zarzut odnosi się do monotonii wizualnej i się w tym zgadzamy. Nie rozumiem jednakże tyrady o to, że mam obawy o otwarty świat. Mam obawy, bo uważam, że to pójście po linii najmniejszego oporu i źle wykorzystane skończy jak mapa w AC czy Gearsach 5.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

(...)Mam obawy, bo uważam, że to pójście po linii najmniejszego oporu i źle wykorzystane skończy jak mapa w AC czy Gearsach 5.

 

No ale widzisz, właśnie ja się odnoszę do tego, że z wszelkich dostępnych jak na razie informacji(czyli z 4), praktycznie każdy kto zagrywał się w grę ma pozytywne odczucia. Nie lubię tego porównania, ale często mówi się o FPSowym odpowiedniki BOTW. Masz sporą piaskownice i baw się, kombinuj, działaj tak jak chcesz. Zupełnie więc nie rozumiem porównania do girsow w których otwarty świat był po prostu długą rynną łącząca misje.

 

Przykład z jednego z filmików. Chłop zaczął misje, poszedł w ogóle w innym kierunku, trafił na grunty i elita pilnującego jaskini w której można było znaleźć specjalna broń. Możesz iść robić misje po sznurku, a możesz zejść z ścieżki i grać po swojemu. Możesz zabrać na misje 6 marina wyposażonych tylko w rakietnice, a możesz dzięki lince dostać się na najwyższy punkt mapy i snajpic sobie z góry. A możesz jechać na nią czołgiem. Albo lecieć banshe. Grasz jak chcesz. 

 

Edit:Do czego to doszło, żebym bronił tych patałachów z 343, ale naprawdę, według materiałów prasowych, ta część ma być szansę najlepszym halo od bardzo dawna. 

Edytowane przez zloto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...