Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Za zwycięstwo w multi mogłoby być więcej pkt do przepustki bo nieważne czy wygrasz czy nie dostajesz tyle samo pkt No chyba ze zrobisz wyzwanie, trochę to bezsensu czy wygram czy nie czy się staram czy nie i tak dostanę tyle samo expa wiec chyba najlepiej stanąć w kacie i być afk

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Banan91PL napisał:

Za zwycięstwo w multi mogłoby być więcej pkt do przepustki bo nieważne czy wygrasz czy nie dostajesz tyle samo pkt No chyba ze zrobisz wyzwanie, trochę to bezsensu czy wygram czy nie czy się staram czy nie i tak dostanę tyle samo expa wiec chyba najlepiej stanąć w kacie i być afk

Czyli lepiej nie grać w grę niż w nią grać? Po co w ogóle grasz w gry? :pawel:

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, izon napisał:

Czyli co przejść 4 a 5 obczaić sobie na youtubie filmiki żeby wiedzieć ocb przed Infinity? Bo jak mówicie, ze taka słaba to może nie ma co tracic czasu :)

 

Halo 5 to cały czas bardzo dobry FPS. Ja bym przeszedł.

 

Sam może sobie przejdę jeszcze raz po Infinite żeby sobie porównać :)

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MaLeKrSkr napisał:

Powiem szczerze, że już się pogubiłem co do premiery. To kiedy będzie można grać w Polsce? Dzisiaj od 19:00 czy jutro od 10:00?

od dzisiaj od 19:00

1 minutę temu, MaLeKrSkr napisał:

A co do serialu, to te 5 sekund wygląda lepiej niż cały zwiastun Uncharted, albo nowy Resident Evil. To może się udać. Wuja Steven nadal na pokładzie, czy ktoś inny przejął pałeczkę? 

podobno wciąż na pokładzie

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Czoperrr napisał:

Hype jest zbyt duży i chyba wskoczę od razu w Infinite bez kończenia poprzednich części bo biorąc pod uwagę tempo w jakim to ogrywam, to w Infinite zagram jakoś w sierpniu. 

 

Ja w poniedziałek zacząłem jedynkę, dzisiaj planuje ja skończyć i lecieć dalej. Plan mam taki żeby sylwestra spędzić już z Infinite :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...