Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Wiedział że umrze, był stary i chory, walka z legendą miała dać mu rozgłos niezależnie od wyniku. Jeszcze Chief oddał mu godny hołd mówiąc coś w stylu że "był tylko żołnierzem i wierzył w to co robi"

 

 

Świetnie napisane postacie. Zwłaszcza Master Chief kozak i chad ale nie zatraca tym swojego spokojnego i opanowanego charakteru.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wilk_Zly napisał:

 

Znaleście już jaskinię z automatem arcade Halo? :obama:

Znalazłem :banderas:

 

w ogóle gra ma bardzo satysfakcjonującą eksplorację, bo prawie za każdym razem gdy zdecydowałem się nieco zboczyć z głównego szlaku, znajdowałem jakąś potężną broń, spartan core, audio log albo easter egg.

 

Do dziś kilka dni po skończeniu głównej kampanii, biegam po tym świecie szukając wież propagandy do zniszczenia i logów. Nie pamiętam w której ostatnio w grze z otwartym świecie tak miałem.

 

EDIT:

fajny easter egg z Lockiem

Spoiler

https://i.redd.it/9wfp7yg81b581.png

 

Odnośnik do komentarza

Jestem gdzieś w połowie, fabuła nie porywa póki co, goryle drą japę, klasyk akcje jak zabijesz kogoś ważnego w szeregach i Hehe "nic nie szkodzi i tak cie dorwiemy", strasznie to nijakie i po prostu kiepskie.

Open world fajny, dostaliśmy klasyk ubi game ze znacznikami, ale broni się rozgrywką, bo potyczki po prostu urywają łeb, szkoda jednak, że prócz znaczników to nie pokuszono się o nic więcej. Na szczęście gra za długa nie jest, a mapa nie za duża, to nie zdąży się to znudzić.

Odnośnik do komentarza

co do dialogów

nie wiem naprawdę jak można nazwać takie dialogi kiepskimi albo nijakimi i nie wierze że istnieje człowiek który nie uśmiechnie się gdy usłyszy od przeciwnika po kilku niecielnych strzałach, że nie potrafi strzelać i nie  ma się czego bać xd

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie hejtują bo na Xboxa wiadomo. Na reddicie są tematy bo komuś nie podoba się loading screen. 

Co do dialogów gruntów zwanych krasnalami to jest ich mnóstwo, są zabawne, zwłaszcza wieże propagandy. Dodają charakteru tym nijakim do tej pory obcym. Nie sądziłem że to napiszę ale krasnale są mocnym elementem tej gry.

 

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o odzywki podczas gry, bo krasnale są sztosowe i wróg reaguje w jakiś tam sposób na to co się dzieje ( do tlou jeszcze długa droga, ale fajnie, że kolejna gra, która to ma ), ale ogólne poczucie, że brniesz do celu jak taran, a przeciwnik dalej narracja, że nie szkodzi i tak cię zgładzę, przynajmniej do momentu etapu z E3 tak to działa i jestem własnie po tym. Póki co imo jest średnio fabularnie, zobaczymy jak dalej, może rozgrzewka.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak można na coś takiego narzekać kiedy w przypadku konkurencji coś takiego praktycznie nie istnieje, nie mówiąc już o tym żeby faktycznie było to dobrze zaimplementowane. :pawel: Kiedy jeden z Elite zareagował na mnie lekko poddenerwowanym "DEMON" to nie ukrywam, że poczułem się jak yebany mistrz wojny.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, devilbot napisał:

Ludzie hejtują bo na Xboxa wiadomo. Na reddicie są tematy bo komuś nie podoba się loading screen. 

Co do dialogów gruntów zwanych krasnalami to jest ich mnóstwo, są zabawne, zwłaszcza wieże propagandy. Dodają charakteru tym nijakim do tej pory obcym. Nie sądziłem że to napiszę ale krasnale są mocnym elementem tej gry.

 

Ja widzę co innego. Ludzie się zachwycają bo to Halo i wygrana na Game Awards to tylko zasługa marki.

 

Ta kampania jest mega przeciętna i nie chodzi mi o teksty krasnali jak z bajek dla sześciolatków. Świat gry jest nudny, nie zachęca do zwiedzania bo wszystko wygląda tak samo, masa assetow postawiona na zasadzie kopiuj wklej. One linery Master Chiefa które mają pokazać jakim jest złodupcem są tak tanie, że mnie bardziej smieszyły niz tworzyly klimat.

BR lekiem na wszystko, mało sytuacji w których musimy użyć innej broni (choc tu inaczej moze byc na padzie bo na myszy skuteczniej grac z BRem niz rakietami nawet)

Sterowanie pojazdami to porażka.

Do tego graficznie jest tylko poprawnie, nic wiecej.

 

Na plus muzyka i AI chociaż też nie zawsze bo bossów na legendary zabijałem wykorzystując głownie ograniczenia AI.

 

Halo przypomniało mi jaką nadgrą był Doom: Eternal i pewnie w temacie singlowych FPSów długo nic lepszego nie powstanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...