Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem gre na Legendarnym , stopień trudności uciążliwy no ale do zrobienia, gra bardzo defensywna z zyzylionami zgonów przy bossach. Ten przedostatni boss, który więził pilota to już serio koszmar w ostatniej fazie.  Łącznei spędziłem przy nim ze 2,5 h zanim dość przypadkowo go ubiłem. Gra ogólnie bardzo dobra, zdecydowanie najlepsze Halo od 343i. Poprzednie H5 wydaje się żartem w singlu, H4 było zachowawcze ale spoko. Dobrym tropem, było dać graczom to co tak dobrze zagrało w pierwszym Halo tyle, że to rozwinąć. Te wszystkie leśne widoki, góry, struktury, killroomy to serce Halo i dobrze, że to wróciło podniesione do kwadratu. Możliwość pójścia eksploracyjnie tam gdzie się chce, jest zajebiscie relaksująca. Linkę można nazwać jednym z bohaterów gry, nie raz ratowała mi dupe. Combo "linka z prądem plus miecz" działała jak nóż w maśle, przy odbijaniu baz tą techniką, craigi nie wiedziały co się dzieje. 
 Spokojnie mogę wracać do multi gdzie nabiłem, nie wiem kiedy 42 godziny, Jakąś skórkę dostałem po ukończeniu gry, no kurde kask mistrza szefa by dali za trudy przejścia na hardzie.... chujowo rozwiązali te zbroje w tej części. Kupowanie tych nakolanników i pierdół za prawdziwe pieniądze to jakiś żart, za stary na to jestem.
 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem tuz tuz przed koncem gry. Wiele mysli targa mna w tej chwili, ale napisze od razu, ze sa to uczucia ze wszechmiar pozytywne. Ciesze sie, ze gra jest dobra, ze czuje sie w niej jak ryba w wodzie, a nawet to, ze zrobili z niej yebanego sandboxa. Nic przed premiera nie wiedzialem. Nawet to, ze MC wraca jako jedyna grywalna postac. Wiele niespodzianek napotkalem na swej drodze, ale linka to najwieksza zmienna absolutnie wywracajaca gameplay do gory nogami. Moj rekord to bujanie sie na drzewach przez cztery minuty bez dotykania ziemi. 
Kolejny pozytywny aspekt to eksploracja, do ktorej potrzebny jest przede wszystkim mozg, a nie yebany YT. Oznaczenia na mapie sa czytelne, jasne i przejrzyste. Nie trzeba sie zbytnio wysilac by skompletowac ktorakolwiek z grup znajdziek. No, moze wierzyczki propagandowe, ale wasp i troche dlubania w terenie zalatwia sprawe. 
Kolejny miodek w seduszko to arsenal i przydatnosc poszczegolnych giwerek w konkretnych starciach. Ostatnio pewne ikoniczne bronie z Halo wyladowaly rowniez w Destiny 2 co wywrocilo gameplay burta w obie strony. W HI fajnie jest wiedziec ktory element arsenalu dziala najlepiej na danego przeciwnika co ulatwia combat wydatnie. Jesli sie wie co sie robi mozna rowniez oszczedzac tony amunicji, a niektore lokacje wrecz zapraszaja do przygotowan przed walka z bossem, zeby nieco ulatwic sobie zycie. Jest jeden mlot-mistrz, w ktorego nie musimy oddac ani jednego strzalu by kolo padl na sekundy po rozpoczeciu starcia. Ot, kombinowanie jak ukluc adwersarzy zalezy tylko od wyobrazni. Probowaliscie dac naszym kompanom legendarne bronie i zawiezc ich do pierwszej lepszej rozpierduchy? Polecam.
Pieknie sobie to wszystko 343 wymyslili. Mam ubaw po pachy szurajac butami po ziemi jak i skaczac po scianach. Z linka NIE MA sciany, na ktora nie mozna sie wspiac. 
Mmmmmuaa!

Edytowane przez Yap
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

To jakiś bug albo nie zabiłeś wszystkich jego przydupasow bo nieraz trzeba to zrobić żeby zaliczyło misjey. Tych broni nawet nie trzeba podnosić. Po zabiciu elitarnego przeciwnika od razu są dostępne w FOB.

czyli jednak bug ,bo zabiłem wszystkich i mam odznaczone misje jako zaliczone.Zawsze też dostawałem komunikat,że broń jest dostępna w WOB.

Odnośnik do komentarza

Poszło na Heroiku w końcu. Najgorsze były dwa czerwone huntery w przedostatniej misji. No ile się z tym ścierwem wymęczyłem. Ale jeden raz tarcza się trochę przydawała. I chwckpointy z du'py.

Idealny takto poziom trudności. 

 

Świetnie się grało. Postacie, nie nawalone jakiś dziwnych patafianów ala Spartanin Locke itp. Kameralnie.

A takto chyba wszystko powiedziane wcześniej.

 

Jedna rzecz - skąd wiadomo o dlc cokolwiek? W sensie fabularnym? Bo chyba

Spoiler

Atroix i Endless będą w następnej części c'nie?

Btw. ja grałem tylko w reboota Dooma a w Eternal nie, ale ja się lepiej bawiłem przy Halo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, devilbot said:

Jakie dlc xD? Halo nigdy nie miało dlc. Po drugie wydanie pacza naprawiajacego poważne błędy w kampanii zajmie im pewnie cały ten rok. To studio praktycznie nie istnieje a kilka osób co zostało ma problem z dodaniem opcji menu w multi o czym nawet pisali w tweecie.

Infinite ma miec DLC.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wierzę tym nierobom. Mogę?

Obiecywali fajny otwarty świat z fauną i flora. Pamiętacie trailer z różnymi stadami zwierzą?

Obiecywali reboot w który może zagrać każdy bez znajomości poprzednich. No niby można tylko po co? Trzeba jednak znać uniwersum.

 

Gra jest niedokończona. A to co w grze się znalazło to sztuczne przeciaganie rozgrywki. Mi się grało i gra świetnie ale nie jest to gra którą poleciłbym komuś i powiedział musisz w to zagrać.Obiektywnie nie zasługuje na żadną nagrodę. Ani multi ani singiel.

Edytowane przez devilbot
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mozesz sobie wierzyc lub nie w cokolwiek chcesz.

Gra zaplanowana jest na 10 lat rozwijania (poprzez DLC i inne dodatki).

To, ze wymaga patchowania i poprawek to raczej oczywiste (na DLC do CP dalej czekamy, bo gra byla naprawiana przez rok od premiery) i jest paskudnym standardem w branzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam często robić prnt screeny moich postów.

 

Ja bawię się świetnie z grą. Ostatnio tyle grałem w jakąkolwiek grę multi w czasach Halo 3 no ale nie da się ukryć, że gra idealny to ma tylko rdzeń. Jak dla mnie mogliby wrzucić master chiefa do sześcianu i zrzucać przeciwników i bawiłbym się swietnie bo to jednak halo. No ale chciałem być trochę obiektywny. Nagrody goty dla tej gry są mocno naciągane.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

10 lat xD

Żeby gra się utrzymała 10 lat trzeba by było ściągnąć na nią esportowych widzów i graczy z PCta, tylko tam tytuły się tyle utrzymują bo jest to też spory biznes obecnie. CS:GO wyszedł niecałe 10 lat temu, League of Legends 12 lat głównie dlatego, że przynoszą duże zyski nie tylko developerom ale głównie sponsorom, organizatorom eventów itd. 343 musiało by włożyć mnóstwo pracy, żeby taki hype na Halo stworzyć na świecie a nie tylko w USA.

Do tego trzeba ją zabezpieczyć i walczyć z cheaterami a w Halo nawet nie ma anticheata a raportowanie graczy odbywa się przez stronę internetową na którą sami musimy wgrać nagrany przez nas dowód bo 343 nie może sprawdzić inaczej zapisu meczu :pawel: Nie mówiąc już o konsolowych cheaterach z Cronusami których nikt nie banuje

Dochodzą do tego jeszcze tanie serwery o niskim tickrate i zerowa komunikacja devów z community już na starcie gry.

 

Ale singlowe DLC moim zdaniem powinno wyjść, tylko mam nadzieję, że już bez tych niebieskich korytarzy :ragus:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

tak 10 letnie wsparcie xD przy takim kontakcie z developerami jak pisze Adi i wsparciem multi będzie dobrze jak gra do końca roku dotrwa.

Znajomy zgłosił jakiegoś chetera (ze tez mu się chciało xD) - 3 tyg. już czeka na jakakolwiek odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

No ASX te 10 lat to ty zobaczysz xdd Za 4-5 lat nowe Halo, już tylko na XS, oparte na kanwie mnóstwa usuniętych pomysłów z oryginalnego Infinite.

Nigdzie nie pisałem o 10 latach, myślę po prostu że gra dostanie jeszcze fabularne DLC i dużo nowej zawartości do multi.  Obietnice 10 letniego wsparcia to tylko marketingowy bełkot używany przy każdej grze usłudze. A tak naprawdę   tylko nielicznym i najlepszym tytułom udaje się przetrwać całą dekadę. Zobaczymy czy Halo Infinite się uda.

 

Nie sadze jednak, że "będzie dobrze jak gra dotrwa do końca roku" bo to z kolei przesada w drugą strone i przypominam sobie że takie same rzeczy easye pisał w przypadku SoT, który niedługo skończy 4 lata, ma 25 milionów graczy i 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na samym Steam i to pomimo tego że nie jest to gra esportowa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, easye napisał:

Znajomy zgłosił jakiegoś chetera (ze tez mu się chciało xD) - 3 tyg. już czeka na jakakolwiek odpowiedz. 

 

Identyko, odpowiedź po 3 tygodniach? Coś na zasadzie - sprawdzimy co i jak. :pawel: 

Odnośnik do komentarza

No w Infinity raczej też trezba miec gdzieś - pierwszy raz widze E-SPORTOWĄ grę, która wychodzi bez systemu antycheat, bez możliwości zgłoszeń oszustów.

Gorzej ze i w sezonie zapomnieli o contencie, mam chyba jakoś 68 poziom i pomału się odechciewa grać bez celu na 6 mapach z randomami w CTF.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...