Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już pisałem o tym ponad rok temu, gdy po raz pierwszy raz ludzie pisali że Halo umrze bo wychodzi kolejne Call of Duty i dalej pozostaje to aktualne.

 

Halo nie umrze bo posiada swoją stałą bazę graczy głównie na konsolach i jeśli gracze zostali z Infinite kiedy było z nim najgorzej, czyli wtedy kiedy nie miało systemu progresji, Forge'a, sezony trwały 9 miesiący, a multi wyglądało tak:

Zdjęcie

 

to trudno mi sobie wyobrazić, by gra zdechła gdy teraz dostaje regularny content z nowymi mapami co 3 miesiące, oraz posiada Forge i dostanie Firefight w grudniu

Odnośnik do komentarza

Wyrzucili BRke na starcie w Ranked Arena xD No debile do kwadratu. Nie ma to jak sabotować własną grę. Zapewne będzie odpływ graczy, przynajmniej tych którzy grali głównie ten tryb.

 

Do tej pory grałem regularnie ale już po 5 meczach rzygać mi się chce.

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ins napisał:

Wyrzucili BRke na starcie w Ranked Arena xD No debile do kwadratu. Nie ma to jak sabotować własną grę. Zapewne będzie odpływ graczy, przynajmniej tych którzy grali głównie ten tryb.

 

Do tej pory grałem regularnie ale już po 5 meczach rzygać mi się chce.

 

W Halo 5 najwięcej osób śmigało właśnie z magnumem, generalnie bronią strzelającą wolno i IMO nadawało to wspaniałej głębi taktycznej grze - premiowało chowanie się za osłonami i precyzyjną wymianę ognia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ok. Teraz już wiem, że chuja się znasz na Halo :P Nic to z pistolem wspólnego nie ma. No chyba, że mówisz o pistolu w gównie zwanym Halo 5.

 

Tak poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale wraz z tą kretyńską zmianą wróciły kile "za scianą". Niby ogarniasz ucieczkę na ostatni strzał, a i tak giniesz bo jest jakiś lag compensate jest czy cholera wie jak to się nazywa. Piękny powrót do premierowego gówna, które wcześniej naprawili.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ins napisał:

No chyba, że mówisz o pistolu w gównie zwanym Halo 5.


Dokładnie o tym, dla mnie jest to najlepszą broń do gry po sieci. Precyzyjne, pojedyncze strzały - nigdy nie byłem fanem BR-ki ani tym bardziej AR. 
 

a Halo 5 jako multiplayer jest dla mnie ulubionym w serii

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd ci się wzięło AR ale fajnie, że masz o tej broni opinie.

 

Multiplayer w Halo 5 był gównem obesranym. To jest fakt. Do tej pory zastanawiam się czy gorsze/lepsze pod tym względem było Halo 4. Tak czy inaczej nie warte to było splunięcia. Teraz już nie dziwię się, że podoba Ci się Bandit. 

 

Pistol tylko i jedynie w Combat Evolved.

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrażeniem jakie ładne mapy ludzie potrafią robić w Forge 

F_fVJBFW4AE1N6q?format=jpg&name=large

https://www.halowaypoint.com/halo-infinite/ugc/maps/d3c51d34-e325-4b7d-a217-83b49c60474f

 

Forge względem Halo 5 który i tak było o wiele lepsze od tego co było w 3, Reach i 4 zaliczyło największy upgrade w Infinite. Dobrze to widać na porównaniu tej samej mapy z Halo 5 

F_uIzs2XAAAh6wT?format=jpg&name=4096x409

F_uIzswW4AA4362?format=jpg&name=4096x409

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...