Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Kampania od czasów czwórki była dla mnie jedynie dodatkiem do multiplayera, ale jak przysiadłem do Infinite to się oderwać nie mogę. Żałuję tylko, że pomimo tego, że wymuszony został cross-play to i tak brakuje graczy do rankedów w naszej szerokości geograficznej. Więc albo grasz z lagami albo nie grasz. Słabiutko.

Odnośnik do komentarza

No i spoko ta nowa playlista z mapami z Forge. Zarówno remake Midship jak i Damnatation są wykonane na takim poziomie że nie odstają wizualnie od map przygotowanych przez developerów, co robi wrażenie. 

Trochę nie grałem więc dostaje baty, ale jak znowu trochę pogram to powinno być dobrze.

 

Z tego co czytam ta Playlista będzie na stałe i będzie stale aktualizowana o nowe mapy, tworzone przez społeczność. I dobrze bo dla mnie największy problem multi Infinite to mała ilość map i trybów.

A za miesiąc nowy sezon i znowu 2 nowe mapy, wraca DMR i nareszcie dodadzą Infekcje.

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem kampanię - intensywną, emocjonującą i chyba najlepszą z jaką miałem do czynienia w serii. Linka i wertykalność poziomów nadają dynamiki do tak już widowiskowych starć. Cholera, jeśli TAKĄ kampanię dostarczyło w bólach 343i to ja już jestem spokojny o przyszłość serii. FENOMENALNIE się przy tej grze bawiłem. :obama:

 

Swoją drogą - gra w otwartym świecie nie prezentuje się jakos szczególnie, ale skyboxy i cały styl graficzny wpadł mi w oko. Zaś wewnątrz baz :banderas:- szczegółowe, ostre tekstury, świetne odbicia, a animacje postaci to już w ogóle poezja: przylepienie plazmowego wścieka elity, szarżujący wróg zabity w biegu zatacza się, broń rozpryskowa obraca przeciwnika wokół jego własnej osi, postrzelone w skrzydło latające małpy kręcą się jeszcze przez chwile w powietrzu nim rozbiją się o ścianę. MIÓD NA MOJE OCZY. Cholera, ale się podjaralem, dawno nie grałem w coś tak dobrego.

  • Plusik 4
  • beka z typa 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No bo to po prostu bardzo dobra gra jest. Szkoda że cieniem na całość rzuca się multiplayer i to jak 343 nim nieudolnie zarządza.

 

Mam też obawy że  przejście na Unreal Engine  sprawi że Halo może zatracić ten klasyczny feeling, który tak dobrze opisałeś. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Infinite to pierwsza gra z serii która ma dobre starcia z bossami. A prób było wiele, próbowało Bungie w Halo 2 z Tartarusem i w Halo 3 z 343 Guility Spark. Było niesławne QTE z Didactem w Halo 4, a o Wardenie w Halo 5 nawet nie ma co wspominać. 

Tutaj nareszcie to wypaliło. A starcie z Jegą to mała wisienka na torcie.

Odnośnik do komentarza

Ograne wszystkie te nowe mapki, ogólnie są bardzo fajne, jedna jak dla mnie wyraźnie odstaje jakością, ale reszta zrobiona tip top. Ogólnie pod względem map, brakuje czegoś na btb, tutaj jest za mało, przez co często gra się na jednej ( nienawidzę matchmakingu ). O ile na ogólną liczbę map narzekać aktualnie nie mogę, to no trochę za mało się dzieje pod względem trybów czy broni, żadnychowości i trochę pod tym względem wieje nudą. 

 

Ostatnio gram trochę częściej, no ale gameplay jest tip top, więc potyczki dalej są wysokiej klasy.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 3 sezonie będą tylko 2 nowe mapy, ta pustynna do BTB i zimowa do trybow 4 vs 4.

Reszta będzie w następnych sezonach.

 

ja w rankingi nie gram, nie mam zdrowia już na takie trajhardowanie, ale bardzo spoko wypadła ta nowa playlista z mapkami z Forge, z remakami map z Halo 1 i 2.

Odnośnik do komentarza

oficjalne wideo z prezentacją trzech nowych map

 

jednocześnie w sieci pojawiły się sporo gameplayów z map, które trafią do gry w przyszłych sezonach. Wiele z nich wydaje się skończona lub prawie skończona.

Spoiler

 

Podoba mi się różnorodność wizualna, mapy w czwórce czy piątce kojarzyły się głównie z chłodnymi jakimiś bazami UNSC, w Infinite wygląda na to że będzie bardziej różnorodnie. A takie mapy jak Forbidden Map czy Forest Map mają wyczuwalny vibe Halo 2 czy Halo 3 od Bungie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2023 o 19:48, ASX napisał:

pobierz język angielski

Dziękuję kolego, pograłem już trochę i stwierdzam, że bardzo fajnie wyszedł im ten singiel. Może w dalszej części gry na mapce pojawia się za dużo zbieractwa, ale przecież to wszystko jest opcjonalne. Samo strzelanie do oponentów top, a linka super poszerza movement. Oprawa graficzna mocno nierówna, ale na zachodach słońca można na chwilę przystanąć i  zrobić ładne screeny. Kto tak jak ja odwlekał przejście singla ten niech zasiada, jestem świeżo po przejściu MW2 i muszę przyznać, że Halo mnie bardziej zassało.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...