Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bardzo spoko ta nowa playlista, można się trochę poczuć znowu jak 2007 kiedy miało się kilkanaście lat i napierdalało na Valhalli i Last Resort. 

Czuć co prawda, że balans kuleje bo przydałaby się BRka na start i jak dla mnie za dużo spawnuje się pojazdów i power weapons ale i tak odżywają wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2023 o 11:22, SnoD napisał:

Zauważyliście ciekawą zależność, że tak jakby wsparcie gry przyspieszyło pomimo zwolnienia znacznej części ekipy? Wniosek jest taki, że mniejszy team zaczął pracować wydajniej ;)

Chyba nie ma na świecie firmy w której zwolnienia, nie wpłyną na wydajność i pracowitość pozostałych roboli.

 

BTW tyle nowego  contentu, chyba sobie zainstaluję i ponoobie trochę. 

Odnośnik do komentarza

Z tym że wiemy że przynajmniej część zwolnionych pracowników pracowała właśnie nad tym contentem, który otrzymujemy teraz. A skutki zwolnień sprzed kilku miesiecy i jak wpłyną one na dopływ nowej zawartości do Infinite  tak naprawdę zobaczymy dopiero za jakiś czas czas. 

 

Ja mam negatywne przeczucie i myślę że sezon piąty z 2 nowymi mapami i trybem firefight może być ostatnią dużą aktualizacją jaką dostanie Infinite. Widać to po zwolnieniach i po tym że w tym sezonie zabrakło kasy na cutscenki że Microsoft przyciął budżet. A szkoda, bo spędziłem już ponad 500 godzin w tym Halo i uważam że pod względem gameplayowym to moje ulubione Halo i żałuje że nigdy prawdopodobnie nie osiągnie swojego potencjału.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.07.2023 o 12:22, SnoD napisał:

Zauważyliście ciekawą zależność, że tak jakby wsparcie gry przyspieszyło pomimo zwolnienia znacznej części ekipy? Wniosek jest taki, że mniejszy team zaczął pracować wydajniej ;)

 

Od jakiegoś tygodnia regularnie katuję Infinite w PvP i muszę przyznać, że wsparcie to teraz kawał porządnej roboty - może nic ponad standardy branżowe, ale mecze "każualowe" odnajduję w moment, a i mapek jest naprawdę sporo. Czuć, że 343i nabrało wiatru w żagle i jeszcze ten materiał w PSXE o Polish Halo Community. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Teraz, UberAdi napisał:

Ja ostatnio znów próbowałem pograć i 4 z 5 meczów grałem z amerykanami na pingu 120 więc nie ma sensu. Baza graczy w Europie jest nadal zbyt mała żeby komfortowo pykać w ciągu dnia.

 

Grasz Rankedy, prawda? Ja miałem podobne problemy, więc przerzuciłem się na Team Slayer gdzie graczy znajduje w ciągu 30-60s, dobre pingi i wróciła mi przyjemność z gry.  

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Grasz Rankedy, prawda? Ja miałem podobne problemy, więc przerzuciłem się na Team Slayer gdzie graczy znajduje w ciągu 30-60s, dobre pingi i wróciła mi przyjemność z gry.  

Tak, grałem tylko rankedy.

W team slayer zaczynasz z BRem? Te inne tryby olewałem bo assault rifle jako początkowa broń całkiem zmienia gameplay.

Odnośnik do komentarza
Teraz, UberAdi napisał:

Tak, grałem tylko rankedy.

W team slayer zaczynasz z BRem? Te inne tryby olewałem bo assault rifle jako początkowa broń całkiem zmienia gameplay.

 

Tak, BR albo AR (czasem obie), w zależności od mapy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.10.2023 o 23:00, ASX napisał:

Do Forge trafi też zaawansowany system AI, który pozwoli tworzyć nowe mapy do Firefighta, tryby PvPvE i proste misje

 

firefight dostanie 9 map na start w tym 3 stworzone przez społeczność 

 

gameplay:

 

 

Dla mnie bomba. Boję się tylko, że to szybko zdechnie przez zbyt małą liczbę graczy.

 

Trzeba było zwolnić 1/3 studia żeby gra zaczęła dostawać konkretny content...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...