Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Godot napisał:

Spyro w porównaniu do Mario64 czy Banjo to była bieda aż piszczy. Rayman 2 też był lepszy. Crash miał pomysł na siebie, a Spyro był bezczelną kalką i stawiałbym go w jednym rzędzie z Croc, a nie Mario. Szanujmy się

 

Nie przesadzajmy, dla każdego coś innego, sporo osób się spuszcza na myśl o MediEvil, a mnie ten tytuł ni ziębi ni grzeje na przykład. Crash'a też stawiam wyżej niż każdą część Mario, ale to ze względu na sentyment, co nie zmienia faktu że Mariany to najwyższa półka.

 

Mój znajomek za to kocha Spyro i nie ma dla niego lepszej platformówki, więc rozumiem Badusa, a z tym szanowaniem się to trochę pojechałeś.

Odnośnik do komentarza

Zluzujcie pośladki panowie, to tylko gry xD

Spyro i Crash to dla mnie serie, które darzę szczególną #nostalgiapower, bo się na tych grach wychowałem. Ograny potem Mario64 owszem zasłużył na swoje miejsce w historii, ale dla mnie nie dostarczył tyle funu co tytuły na platformę Sony.

Spyro bezczelną kalką? Ktoś tu chyba nawet tych gier nie ograł. Kek.

 

Spyro, Crash, Mario - Dream Team, który będę mógł sobie ograć/przypomnieć na najciekawszej obecnie konsoli na rynku. Dreams come true

 

A propos Mariana, może jakiś remaster Sunshine?

No i cały czas czekam na info o Wind Waker HD w wersji na pstryczka. W sumie to każdej z 3D Zeld

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

oficjalna stronka iron galaxy miala dzis ogloszenie o pracy z takim info:

 

“Our best known creative works are, the critically acclaimed Killer Instinct, and Divekick; which are complimented by our technically superb Fornite and Skyrim Switch ports.”

 

 

juz usuneli ale raczej to juz praktycznie jak oficjalne ogloszenie xddd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...