Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem recenzje najważniejszej gry na Switcha, czyli Ys VIII. Brzmi, że szału nie ma, choć jest jak najbardziej ok. Gra chodzi w 30 klatkach i ogólnie nie da się jej pomylić z wersją na PS4. Za to przenośnie oferuje oczywiście wiele ulepszeń względem wersji na poprzednią Vitę. 

 

Najlepsze jest to, że gra mimo tak długiego czasu od premiery nadal ma bugi, zgubione zdania w tłumaczeniu, pojawiają się japońskie teksty lub powtarzają się zdania, nachodzą na siebie głosy itp. Dostępne do ściągnięcia DLC musiało zostać wycofane, bo normalnie ludziom zawieszało grę na amen. Rewela. 

 

Ale podobno większość z tego ma poprawić patch dostępny już na premierę, a niezaaplikowany jedynie w wersjach do recenzji.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wpadł dzisiaj w moje ręce Crash, ale miałem mało czasu więc tylko pograłem teraz godzinę, ale zarówno w jedynce jak i trójce po zebraniu po pierwszym świecie nie widzę żadnych utraty płynności. Rok temu miałem na ps4 pożyczone N.Sane Trilogy od balona i może to kwestia pamięci, ale gdy nie zestawi się gier obok siebie to nie czuć, że to jakaś uboższa wersja 

Odnośnik do komentarza

Co do Ys VIII, to czemu poślizg premiery w Europie? Dudnią w necie, że niby już wyszło 29 czerwca, a w sklepikach jak byk: 3 lipca.

 

Byłem przygotowany na 30fps w wersji na tabletokonsolkę, ale na to, że nie ma oryginalnego japońskiego audio to już nie :facepalm: ...

Cytat
Patch v1.04
Short Description: Japanese Voice Implementation, minor text refinement, and aesthetic refinements during cutscenes.
Current Status: Testing Round 1
Expected Live Date: Mid July 2018

http://nisamerica.com/blog/ys-viii-lacrimosa-dana-nintendo-switch

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się już w niektórych regionach opcja pre-orderu Okami. Gra zajmuje niecałe 10 GB i ma standardową obecnie, ale nadal jakoś zaskakująco fajną cenę - w Polsce zapowiada się 80 zł. 

 

Grałem niedawno w Okami i gra zupełnie jest tego nadal warta. Nie jest to do końca gra na mały ekran, ale znajomość sprzed lat, ładne kolorki, malowanie palcem i ten urzekający świat w kieszeni zapowiadają wyjątkowy fun.

 

Fani kartridży mogą co najwyżej zamawiać grę z Japonii z jakichś sklepików, ale łącznie z wysyłką itp. wyjdzie pewnie co najmniej dwukrotnie drożej:

 

https://www.nin-nin-game.com/en/nintendo-switch-new-games/26952-okami-hd-standard-edition-switch--4976219094894.html

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

21 godzin temu, ogqozo napisał:

ma standardową obecnie, ale nadal jakoś zaskakująco fajną cenę - w Polsce zapowiada się 80 zł

Na polskim eShopie dokładnie 84 złote.

 

21 godzin temu, ogqozo napisał:

Fani kartridży mogą co najwyżej zamawiać grę z Japonii z jakichś sklepików, ale łącznie z wysyłką itp. wyjdzie pewnie co najmniej dwukrotnie drożej

Co?! Nie będzie pudełka?! Ale kicha :( . Jakieś indyczki są w stanie ogarnąć cartridge, a staremu wyjadaczowi Capcom to się już nie chcę. Słabo. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2018 o 22:18, ogqozo napisał:

Pojawiła się już w niektórych regionach opcja pre-orderu Okami. Gra zajmuje niecałe 10 GB i ma standardową obecnie, ale nadal jakoś zaskakująco fajną cenę - w Polsce zapowiada się 80 zł. 

 

Grałem niedawno w Okami i gra zupełnie jest tego nadal warta. Nie jest to do końca gra na mały ekran, ale znajomość sprzed lat, ładne kolorki, malowanie palcem i ten urzekający świat w kieszeni zapowiadają wyjątkowy fun.

 

Fani kartridży mogą co najwyżej zamawiać grę z Japonii z jakichś sklepików, ale łącznie z wysyłką itp. wyjdzie pewnie co najmniej dwukrotnie drożej:

 

https://www.nin-nin-game.com/en/nintendo-switch-new-games/26952-okami-hd-standard-edition-switch--4976219094894.html

 

Ultima ma na swojej stronie pre-order na Japońską wersję z Angielskimi napisami. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
23 minuty temu, Strife napisał:

Kwadratowi mogliby wypuścić Front Mission, idealne gry na przenośniaka.

 

Weź nawet nie pobudzaj mojej wyobraźni o prawdziwym Front Mission z krwi i kości jak 3-ka i 4-ka. Jezuu z dopieszczoną grafą pod możliwości Pstryka, z boskimi artami i fabułą.....ohhh normalnie Michałek na samą myśl dryga :fsg:

 

Swoją drogą kojarzy ktoś z was stary ale jary tytuł Ring of Red? Matko jedyna ile ja za łebka w to zagrywałem na PS2. jeden z najlepszych sztosów od Konami:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...