Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, XM. napisał:

SM3DW, Tokyo, XCX i może nsmb u to raczej pewniaki.

 

No to są mocarni zawodnicy (tylko w TW101 nie grałem), ale ze wszystkimi jestem w miarę na świeżo, więc raczej nie zakup day 1 u mnie. Chociaż XCX chyba bym wziął nawet żeby na półce stało, bo gierka ma rewelacyjny klimat eksploracji i poczucia postępu, nie wspominając o rozmachu w praktycznie wszystkim co nas otacza. Na pewno też dla sprawdzenia różnic względem pierwowzoru, bo przerzucenie save z wersji Wii U na Switch to pewnie abstrakcja, a nie jest to gra która miałbym siłę przechodzić od początku, przynajmniej nie w najbliższych latach.

Powróciłem po dłuższej przerwie i widzę, że do poprawy jest framerate w mieście i te nieszczęsne pop-upy. Fajnie by było zobaczyć też XCX w 1080p, chociaż Wii U w 720p radzi sobie całkiem nieźle jak na tak złożony świat. "Obawiam się", że XCX troszkę zawstydziłoby XC2 w kwestii widoczków i  jakości ich przedstawienia. W XC2 są absolutnie urocze, ładne i rozległe, ale XCX jest wręcz monumentalny, począwszy od nieba i tego co na nim widzimy, po krajobraz Miry, a kończąc na stworzeniach które po niej kroczą. Nie wspomnę już o mobilnym orężu jakie mamy do dyspozycji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na razie to nawet ilość portów na Switcha woła o pomstę do nieba i jeden wspaniały Tales of Vesperia z japońskim dubbem nie zmieni tego, że spodziewałem się odrobinę lepszego wsparcia Pstryczka od Studiów 3rd Party (cała nadzieja w UBI). Wiem, że prezentacja NIntendo jest jutro ale mam niejasne wrażenie, że połowa prezentacji to będzie badziewny Smash (sorry ale ta seria mnie kompletnie nie interesi podobnie jak Splatoon) a reszta to będzie powtórka z zeszłego roku. 

 

Co najdziwniejsze mam również wrażenie że Bayo 3 dostanie po du.pie od strony jakościowej. Obecnie Platynowi pracują chyba nad 4/5 dużymi projektami. Jak na studio mające ok. 200 pracowników to w chuy dużo a tak się zarzekali, że pójdą w jakość nie ilość, tak jednak mam niejasne wrażenie, że dostaniemy kolejny zalew gier od Platinum Games na 7. 

Odnośnik do komentarza

Mam podobne odczucia co chrno. Póki co zero miłości od firm trzecich (sorki ale karcianka od Bethesdy i komórkowy Fallout nikogo). Dodatkowo e-shop zalewa taki szrot komórkowego badziewia, ja wiem że chcą przyciągnąć każdego developera, no ale litości. Konkurencja została zasypana hitami, zobaczymy co jutro nintendo. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Ficuś napisał:

Ja bym mimo wszystko zaczekal do jutra, w ostatnim roku praktycznie jedyna duza gra na switcha jaka niezapowiedzieli na directie to mario rabbids

 

Tak bo pokazali ją na konfie Ubisoftu, dwa dni wcześniej. Wiem, że Nintendo jest poyebane i potrafi zapowiedzieć gry podczas Treehouse jak w zeszłym roku tak było ale bardzo w to wątpię aby nagle doyebali do pieca. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie rozczarowanie to modele postaci na Switcha. Przecież podobną formę futra co na PS4 (tylko wiadomo w niższej rozdziałce) osiągały GameCube (Star Fox Adventures) czy Xbox Classic (Conker Reloaded) a tutaj wygląda to nie dość, że dziwnie to jeszcze biednie. Nie wiem spodziewałem się odrobinę lepszych modeli postaci na Switchu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...