Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.02.2018 o 12:16, balon napisał:

 No też mi się wydaje, że niny odpuści remaster remejku. SS bym mocno przyjął bo nie chciało mi się grać na wii ze względu na te je bane machanie.

Ciężko będzie skonwertować SS bez używania machania kontrolerem. System walki używał właśnie ciosów w pionie jak i poziomie a nawet chyba dźgania do pokonania przeciwników. Musieliby przypisać samo atakowanie mieczem do 2-3 guzików. Jakoś tego nie widzę bez machania.

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale póki co zaprzeczyli. Co naprawdę robią to nie wiadomo, ale oficjalnie zaprzeczyli. Szkoda, bo Diablo 3 na Switcha bym z pocałowaniem ręki przyjął. 

 

http://www.nintendolife.com/news/2018/03/rumour_is_blizzard_teasing_a_nintendo_switch_port_of_diablo_3

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2018 o 20:34, funditto napisał:

 

Dla mnie Smash >> Tekkkeny, Street Fightery i inne Armsy 

chciałem dać plusa ale mi się skończyły więc poprę Cię słowem. 

 

Dla mnie również Smash jest lepszy niż wszystkie inne bijatyki, a gra z trzema  kumplami to coś pięknego. Nie mogę doczekać się tej gry na Switcha, niezależnie czy będzie to tylko port czy nowa część 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no od klasycznych bijatyk to też wolę takiego Smasha tylko, że jak często znajdziesz tych kumpli do grania na kanapie?

O multi online Nintendo nawet nie myślę  bo płacąc za plusa, Netflixa, game passa (niedługo), nie wyobrażam sobie kolejnego abonamentu na szeroko pojętą rozrywkę nerda.

Odnośnik do komentarza

Mógłby już być wrzesień i Smash. Ja na pewno będę płacił za online, więc dla mnie to nie problem. 

 

Jeśli chodzi o inne porty to Iron Galaxy na Twitterze prowokuje Capcom, że chętnie zrobią port Monster Hunter World. Jakby co to oni zrobili port Skyrim na Switcha 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/2018-03-06-sources-yes-diablo-3-is-coming-to-nintendo-switch

 

a więc jednak, Diablo 3 zmierza na Switcha *___*

mój borze, jeszcze ten MH World i może GTA V w końcu i nic więcej mi do szczęścia na ten rok niepotrzebne, mam mokro na samą myśl

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że zmierza, po takim tweecie to nie ma bata, żeby nie zmierzał. a że zdementowali - cóż, pewnie nie mogą potwierdzić póki sam Nintendo nie ogłosi (może direct w marcu? ) 

 

diablo 3, gta 5, nowy monhun po naszemu (niekoneicznie world, moze byc nawet XX) i wiecej mi w tym roku na switcha nie trzeba :banderas: 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 minut temu, Rayos napisał:

diablo 3, gta 5, nowy monhun po naszemu (niekoneicznie world, moze byc nawet XX) i wiecej mi w tym roku na switcha nie trzeb

Tak słabo jest, że żadnych nowych gier nie chcecie i zadowolicie się ochłapami z 7 generacji?

Odnośnik do komentarza

gram.pl bardzo rzetelne źródło, na pewno są bardziej wiarygodni od eurogamera

 

orzech przecież to jest stary news

Blizzard teasuje D3 na Switcha -> Polygon się pyta, dostaje odpowiedź, że nic oficjalnego nie ogłaszają -> Światowe media piszą, że OK wszyscy się rozejść -> Eurogamer mówi, że ich źródła jednak potwierdzają grę w produkcji -> s,ram.pl dopiero tłumaczy newsa, że polygon dostał odpowiedź, że nic oficjalnego Blizz nie ogłasza xD

 

>czytanie polskich serwisów growych

może jeszcze ppe mi tu zacytujecie co

53 minuty temu, _Be_ napisał:

Tak słabo jest, że żadnych nowych gier nie chcecie i zadowolicie się ochłapami z 7 generacji?

 

tak dokładnie, jeszcze jakieś pytania?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...